Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cristur

9.500 €
3.52 € / mp

700, Deva

Suprafață teren:
2.700 mp

Descriere teren

BLITZ va prezinta un teren extravilan de vanzare in zona Cristur, cu suprafata de 2.700 mp si front stradal de 10,24Proprietatea beneficiaza de un view excelent, fiind amplasata intr-o zona linistita, cu multa verdeata si aer curat, ideala pentru relaxare, investitie sau activitati recreative. Suprafata: 2.700 mp Front stradal: 10,24 Zona linistita Priveliste deosebita Acces facilO oportunitate foarte buna pentru cei care isi doresc un teren intr-o zona cu potential si peisaj frumos.Cod oferta / ID BLITZ: P171502
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1584210
Suprafață teren: 2.700 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Barcea Mare
Mijloace transport aprox. 808 m

Proprietăți similare

Teren de 714 mp, în Uric
9.000 €
Județul Hunedoara, Uric
714 mp teren
Teren de 3000 mp, în Băița
10.000 €
Județul Hunedoara, Băița
3.000 mp teren
Teren de 700 mp, în Dobra
8.800 €
Județul Hunedoara, Dobra
700 mp teren
Teren de 5541 mp, în Central
9.000 €
Județul Hunedoara, Hunedoara
5.541 mp teren
Teren de 7454 mp, în Central
9.600 €
Județul Hunedoara, Hunedoara
7.454 mp teren
Teren extravilan de 730 mp, în Central
10.000 €
Județul Hunedoara, Hunedoara
730 mp teren
Pădure
Teren de 1327 mp, în Central
9.289 €
Județul Hunedoara, Petrila
1.327 mp teren
Teren de 2700 mp, în 700
9.500 €
Deva, 700
2.700 mp teren
Teren în 700
9.500 €
Deva, 700