3 zile în urmă
3
- Agenție
Teren intravilan 1.600 mp Crevedia | Deschidere lac | Ideal dezvoltare
89.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
55.63 €
/ mp
Crevedia, Judeţul Dâmboviţa
Descriere teren
Sesizează o problemă
ID - P17280Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu excelent potential investitional, situat in zona Samurcasi Crevedia, intr-o zona aflata in continua dezvoltare rezidentiala, ideala pentru proiecte imobiliare moderne.Proprietatea are o suprafata de 1.600 mp si beneficiaza de acces prin drum de servitute administrat de Primarie, un avantaj important pentru dezvoltare si accesibilitate.Unul dintre marile atuuri ale terenului este pozitionarea sa deosebita, beneficiind de iesire catre lac, ceea ce ofera un plus major de valoare, intimitate si atractivitate pentru orice viitor proiect rezidential.Terenul este potrivit pentru:> dezvoltare de vile individuale,> duplexuri,> ansamblu rezidential boutique,> investitie pe termen mediu si lung.Caracteristici teren:Suprafata teren: 1.600 mpTeren intravilanForma eficienta pentru parcelare si dezvoltareDeschidere si proximitate catre lacAcces facil din drum administrat de autoritatiZona cu dezvoltare accelerataUtilitati si infrastructura:Acces la electricitate, gaz, apa si canalizare in zonaDrum de acces administrat de PrimarieAcces rapid catre Bucuresti si zonele de nordAvantaje investitionale:Zona cu cerere in crestere pentru locuinte noiPotential excelent pentru dezvoltatori sau investitoriFlexibilitate in configurarea proiectuluiCadru linistit, cu acces rapid catre facilitati urbanePozitionare atractiva pentru proiecte premium, datorita apropierii de lacTerenul reprezinta o oportunitate foarte buna pentru cei care doresc sa dezvolte un proiect rezidential intr-o zona aflata in plina expansiune.Acte pregatite pentru tranzactie.Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, te invit sa ma contactezi.