Azi
15
- Proprietar
- Comision 0%
Vand teren intravilan 7410 mp in Sasca Mare, Suceava
80.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
10.80 €
/ mp
Cornu Luncii, Judeţul Suceava
Descriere teren
Sesizează o problemă
Descopera un colt de rai in satul Sasca Mare, comuna Cornu Luncii, judetul Suceava! Acest teren generos de 7400 mp include o casa batraneasca si o gradina mare, fiind perfect pentru cei care viseaza la liniste, natura si aer curat.Detalii proprietate:Suprafata totala: 7410 mpCasa: 56 mp, intretinuta si locuibila, ideala pentru mutare fara investitii majoreImprejmuire: Gard de lemn si gard de sarmaVecinatati: Case in stanga si dreapta, islaz si padure in spateAcces: Drum auto in fata proprietatii, deschidere la drum 24 mpAvantaje unice:Un parau pitoresc curge chiar in fata casei, oferind un peisaj de poveste.Padurea din apropiere adauga farmec si intimitate locului.Locatie ideala pentru relaxare si cu acces facil catre orasele Falticeni si Gura Humorului, precum si alte atractii din Bucovina.Acest teren este perfect pentru cei care doresc sa evadeze din agitatia urbana, sa construiasca o casa de vacanta sau sa se bucure de o viata linistita in mijlocul naturii.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 18 Mai 2026
ID anunț: 1625706
Suprafață teren:
7.410 mp