Mountain Plateau - 23.345 SQM - Exclusive Estate | Jud Prahova - Valea

1.100.000 €
47.12 € / mp

Cornu, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
23.345 mp

Descriere teren

Cosmin Vasilache ^ Global Home Romania ^ Real Estate Agency ^ Imobiliare:Technical details:Mountain Plateau - 23,345 MPStreet opening - 6MLOpening Second Plan - 177MLUrban Planning Certificate - Issued Nov 2023Utilities - Facilities:Sewage - Gas - ElectricityFully Asphalted RoadStreet lightingWater hydrant on propertyLandscaped pedestrian areas___Global Home Romania, este o firma in schimbare de jocuri pe piata imobiliara din Romania ce se afla intr-o expansiune rapida. Modelul personalizat avand la baza tehnologia digitala, inteligenta artificala si interactiune umana alaturi de colaboratorii firmei, inspira constant incredere. Avand o abordare de marketing profesionala si indrazneta a ridicat atentia asupra modului in care oamenii se gandesc la imobiliare in Home Romania, companie imobiliara infiintata in 2020 ce continua sa se dezvolte cu succes in domeniu, reusind sa atraga constant parteneri si colaboratori de incredere. Cu sediul in Bucuresti, Global Home Romania, a aparut ca o firma imobiliara de incredere ce isi propune constant sa livreze servicii de calitate. Misiunea Global Home Romania in piata imobiliara, este aceea de a stabili un raport solid bazat pe incredere si profesionalism intre reprezentantii nostri imobiliari bine informati impreuna cu toti clientii si colaboratorii companiei.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 1195142
Suprafață teren: 23.345 mp