Proprietar
Proprietăți unice: 23
Proprietari: 4
Agenție

Ieri
3

5.200.000 €
100 € / mp

TEREN PRETABIL RETAIL PARC 52.000 MP | DN1B CE ...

Blejoi

52.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

45 €
45 € / mp

TEREN 3400 mp, DESCHIDERE 70 ml, Blejoi-Cocoses ...

Blejoi

1 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
1

45 €
45 € / mp

TEREN 3400 mp, DESCHIDERE 70 ml, Blejoi-Cocoses ...

Blejoi

1 mp
1 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
4

58.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare - Blejoi-(sat Ploiestiori)

Blejoi

2.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

169.000 €
33.47 € / mp

Teren de vanzare | 5050mp | Zona de Nord, Ploie ...

Blejoi

5.050 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă

100.000 €
40 € / mp

Teren extravilan in Blejoi

Blejoi

2.500 mp teren
f.s. 8791 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

39.600 €
528.122 €
99 € / mp

Teren 400 mp Ploiesti Nord, langa Roua

Blejoi

400 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

500.000 €
53.76 € / mp

Teren de vânzare zona Spitalului Județean Ploie ...

Blejoi

9.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350,000 € și 500.000 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren 1000mp(impartit in 2 loturi) deschidere 2 ...

Blejoi

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

18.000 €
15 € / mp

Vanzare teren intravilan

Blejoi

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

306.000 €
85 € / mp

Teren intravilan de vanzare Blejoi

Blejoi

3.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

9.500.000 €
211.11 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona Nord PLOIESTI ...

Blejoi

45.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

2.975.000 €
125 € / mp

TEREN CARTIER IRISH TOWN

Blejoi

23.800 mp
23.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

220 €
0.06 € / mp

Albert 3500 mp integral sau parcele, pozitie fo ...

Blejoi

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

700 €
0.41 € / mp

Teren Mihai Bravu de inchiriat

Blejoi

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

400.000 €
378.79 € / mp

casa si teren de vanzare Ploiesti

Blejoi

1.056 mp
1.056 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

85.000 €
8.02 € / mp

Teren intravilan 10600 mp, Ploiesti ,centura es ...

Blejoi

10.600 mp
10.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

104.720 €
40 € / mp

Teren intravilan 2618 mp, Bucov-Plopu, 5 km Plo ...

Blejoi

2.618 mp
2.618 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

500.000 €
100 € / mp

Vanzare Inchiriere teren 5000 mp - DJ 102 Alber ...

Blejoi

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

61.000 €
61 € / mp

Teren intravilan 1000 mp - Comuna Blejoi, Sat P ...

Blejoi

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

280.000 €
466.67 € / mp

Teren 600 m2 cu casa batraneasca Ploiesti, str. ...

Blejoi

600 mp
600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

14.905 €
5 € / mp

Vand teren intravilan in Comuna Rafov, Sat Buch ...

Blejoi

2.981 mp
2.981 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

1.169.268 €
139 € / mp

TEREN COMERCIAL DE EXCEP?IE POZI?IE STRATEGICA ...

Blejoi

8.412 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

165.000 €
45.83 € / mp

Teren Paulesti - 3600 mp - Utilitati Disponibil ...

Cocoșești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

497.000 €
70 € / mp

Vânzare terenuri intravilane – Cocos ...

Cocoșești

La ~5km distanță

7.100 mp teren
f.s. 35 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
5

62.000 €
24.80 € / mp

Teren intravilan Cocosesti-Paulesti

Cocoșești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții

Agenție

11 luni în urmă
3

94.000 €
80.76 € / mp

Teren deosebit, langa padure

Cocoșești

La ~5km distanță

1.164 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

56.000 €
88.75 € / mp

Teren intravilan premium de vanzare | 631 mp | ...

Cocoșești

La ~5km distanță

631 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

135.000 €
76.97 € / mp

Teren intravilan investiție/domeniu privat | 1 ...

Cocoșești

La ~5km distanță

1.754 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

59.500 €
105.87 € / mp

TEREN INTRAVILAN CONSTRUCTII COCOSETI/PAULESTI

Păulești

La ~5km distanță

562 mp
562 mp teren

Terenuri de vânzare în Blejoi, Județul Prahova

Blejoi, situat în apropierea Ploieștiului, oferă un mediu liniștit și accesibil, ideal pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă beneficiază de o infrastructură bună și de un acces facil la drumurile principale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Blejoi, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 199.000 euro, cu oferte ce încep de la 50.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 801.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 50 euro, cu valori ce variază între 20 euro/m² și 238 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 157 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Tipuri de terenuri: Oferta include terenuri pentru construcții, ideale pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale.

Blejoi reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori, datorită prețurilor accesibile și a potențialului de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în Blejoi? Nu rata ocazia de a investi în această zonă promițătoare!