Teren de vanzare Constanta zona Primo

268.800 €
320 € / mp

Primo, Constanţa

Suprafață teren:
840 mp

Descriere teren

COD VT 236 Teren de vanzare in Constanta zona Primo avand o suprafata de 840 mp ,intravilan cu deschidere de 36 ml, Utilitatile se afla la limita lotului,cadastru si intabulare pret 320 euro mp *pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei Vizionarile se fac in baza unui Contract de vizionare. ID anun? : 1749584063
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 483759
Suprafață teren: 840 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 473 mp, în Tomis III
248.325 €
Constanța, Tomis III
473 mp teren
Teren de 1330 mp, în Kamsas
266.000 €
Constanța, Kamsas
1.330 mp teren
Teren de 840 mp, în Primo
268.800 €
Constanța, Primo
840 mp teren
Teren de 1180 mp, în Palazu Mare
259.600 €
Constanța, Palazu Mare
1.180 mp teren
Teren de 500 mp, în Primo
265.000 €
Constanța, Primo
500 mp teren
Teren în Tomis Plus
290.020 €
Constanța, Tomis Plus
Teren de 500 mp, în Primo
245.000 €
Constanța, Primo
500 mp teren
Teren de 500 mp, în Central
245.000 €
Constanța, Central
500 mp teren
Teren de 2405 mp, în Zona Industrială
285.000 €
Constanța, Zona Industrială
2.405 mp teren