Teren in Palazu Mare zona Elvila

105.000 €
115.38 € / mp

Palazu Mare, Constanţa

Suprafață teren:
910 mp

Descriere teren

COD VT 67 Agentia Euroempire Imobiliare va ofera la vanzare teren in Palazu Mare zona Elvila suprafata de 910 mp avand o deschidere de 23 ml,utilitati,al 3 lot de la lacul Siutghiol,cadastru si intabulare pret 105000 euro *pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei Agent Murtaza N.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648093
Suprafață teren: 910 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sanatoriu [3]
Mijloace transport aprox. 949 m
transport
Statia Carrefour, autobuzele 100C, 43C
Mijloace transport aprox. 1239 m
transport
Carrefour [43C 100C]
Mijloace transport aprox. 1277 m
transport
Sere[3 43C 100C]
Mijloace transport aprox. 1337 m
Școală
education
Baza nautica Ceronav
Învățământ aprox. 1070 m
education
Gradinita Nr.39
Învățământ aprox. 1186 m
education
Baza nautica UMC
Învățământ aprox. 1193 m
education
Scoala Nr. 14
Învățământ aprox. 1205 m
Recreere
shopping
Carrefour
Supermarket/Mall aprox. 1168 m
shopping
Centrul Comercial Tom
Supermarket/Mall aprox. 1200 m
restaurants
Taverna Sarbului
Restaurante aprox. 1433 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1551 m

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Palazu Mare
110.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.000 mp teren
Teren de 1000 mp, în Palazu Mare
115.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.000 mp teren
Teren de 410 mp, în Palazu Mare
110.000 €
Constanța, Palazu Mare
410 mp teren
Teren de 420 mp, în Palazu Mare
110.000 €
Constanța, Palazu Mare