Oferte terenuri in Palazu Mare

105.000 €
218.75 € / mp

Palazu Mare, Constanţa

Suprafață teren:
480 mp

Descriere teren

COD VT 150 Teren de vanzare in Palazu Mare avand o suprafata de 480 mp cu deschidere de 12 ml ,utilitati,intre vile,cadastru si intabulare pret 105000 euro*pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei Vizionarile se fac in baza unui Contract de vizionare Agent Murtaza N
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650353
Suprafață teren: 480 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sanatoriu [3]
Mijloace transport aprox. 936 m
transport
Statia Carrefour, autobuzele 100C, 43C
Mijloace transport aprox. 1235 m
transport
Carrefour [43C 100C]
Mijloace transport aprox. 1279 m
transport
Sere[3 43C 100C]
Mijloace transport aprox. 1384 m
Școală
education
Gradinita Nr.39
Învățământ aprox. 1095 m
education
Scoala Nr. 14
Învățământ aprox. 1110 m
education
Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.14
Învățământ aprox. 1118 m
education
Baza nautica Ceronav
Învățământ aprox. 1218 m
Recreere
shopping
Carrefour
Supermarket/Mall aprox. 1142 m
shopping
Centrul Comercial Tom
Supermarket/Mall aprox. 1179 m
restaurants
Taverna Sarbului
Restaurante aprox. 1553 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1685 m

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Palazu Mare
115.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.000 mp teren
Teren de 420 mp, în Palazu Mare
110.000 €
Constanța, Palazu Mare
420 mp teren
Teren de 1212 mp, în Palazu Mare
100.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.212 mp teren
Teren de 410 mp, în Palazu Mare
110.000 €
Constanța, Palazu Mare