Vanzari terenuri in Palazu Mare

78.000 €
235.65 € / mp

Palazu Mare, Constanţa

Suprafață teren:
331 mp

Descriere teren

COD VT 222 EXCLUSIVITATE Agentia Euroempire Imobiliare va ofera la vanzare teren situat in localitatea Palazu Mare zona Comcereal Balon ,randul 2 de la lacul Siutghiol avand o suprafata de 331 mp ,intravilan, cu o deschidere de 12,5 ml la strada Ghindei ,utilitati,intre vile,cadastru,intabulare ,pret 78000*pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 08 Mai 2026 ID anunț: 432688
Suprafață teren: 331 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Poporului; Linia 51
Mijloace transport aprox. 121 m
transport
Statia Rapsodia; Linia 44
Mijloace transport aprox. 206 m
transport
Statia Ion Roata; Linia 51
Mijloace transport aprox. 212 m
transport
Poporului [51]
Mijloace transport aprox. 216 m
Școală
education
Liceul cu program sportiv Nicolae Rotaru
Învățământ aprox. 292 m
education
Liceul cu Program Sportiv - CSS
Învățământ aprox. 325 m
education
Colegiul Naţional de Arte Regina Maria
Învățământ aprox. 475 m
education
Liceul de Arte Constanta
Învățământ aprox. 485 m
Recreere
parks
The Land of Dwarves (Ţara Piticilor Casa de Cultură) (en)
Recreere aprox. 184 m
restaurants
Rapsodia Restaurant (en)
Restaurante aprox. 313 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 510 m
shopping
Carrefour Market
Supermarket/Mall aprox. 520 m

Proprietăți similare

Teren în Palazu Mare
72.000 €
Constanța, Palazu Mare
Teren de 415 mp, în Palazu Mare
75.000 €
Constanța, Palazu Mare