Teren de vanzare in Palazu Mare, Bavaria Motors - 2221 mp

171.000 €
76.99 € / mp

Palazu Mare, Constanţa

Suprafață teren:
2.221 mp

Descriere teren

Exclusivitatea Agentiei Euroempire imobiliare! COD VT 8541 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan construibil in suprafa?a de 2221 mp, situat in Localitatea Palazu Mare zona langa reprezenta CARDINAL MOTORS , cu deschidere pe colt 65x34ml, Terenul este ideal pentru investi?ie, fiind situat intr-o zona in plina dezvoltare. cadastru si intabulare ,pretul este de 77 euro mp Vizionarile se fac in baza unui Contract de vizionare *pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei Telefon 07 arata numarul ID anun? : 1770118623
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 1200955
Suprafață teren: 2.221 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1500 mp, în Palazu Mare
158.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.500 mp teren
Teren de 1500 mp, în Palazu Mare
158.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.500 mp teren
Teren de 617 mp, în Palazu Mare
154.000 €
Constanța, Palazu Mare
617 mp teren
Teren de 920 mp, în Palazu Mare
185.000 €
Constanța, Palazu Mare
920 mp teren
Teren în Palazu Mare
166.000 €
Constanța, Palazu Mare
Teren de 980 mp, în Palazu Mare
166.000 €
Constanța, Palazu Mare
980 mp teren
Teren în Palazu Mare
160.000 €
Constanța, Palazu Mare
Teren de 1500 mp, în Palazu Mare
158.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.500 mp teren
Teren de 1500 mp, în Palazu Mare
158.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.500 mp teren