Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - 5543 mp

1.275.000 €
230.02 € / mp

Km 5, Constanţa

Suprafață teren:
5.543 mp

Descriere teren

COD VT 8551 Va oferim spre vanzare un teren generos situat in zona Km 5, cu un poten?ial excelent pentru dezvoltare imobiliara. Suprafa?a totala de 5.543 mp beneficiaza de o deschidere strategica de 56,68 metri, oferind multiple posibilita?i de configurare.Specifica?ii Tehnice & Urbanism:Suprafa?a: 5.543 mp (posibilitate de dezmembrare in 4 loturi);Deschidere: 56,68 m; Regim de inal?ime: P+2;POT maxim: 50%;CUT aprobat: 1.5; Destina?ie: Ideal pentru ansamblu de case, locuin?e colective mici sau lotizare in scop investi?ional.Avantaje: Flexibilitate: Se poate achizi?iona integral sau divizat in 4 loturi. Randament bun: Indicatori urbanistici optimi (CUT 1.5) pentru maximizarea suprafe?ei construite. Localizare: Zona in plina dezvoltare, cu acces facil catre punctele de interes ale ora?ului.Pre?: 230 Euro mp Contact: ID anun? : 1775033870
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 16 Mai 2026 ID anunț: 1400868
Suprafață teren: 5.543 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 5000 mp, în Central
1.400.000 €
Constanța, Central
5.000 mp teren
Teren intravilan de 43000 mp, în Agigea
1.386.000 €
Județul Constanța, Agigea
43.000 mp teren
Construcții
Teren în Agigea
1.339.000 €
Județul Constanța, Agigea
Teren de 20600 mp, în Nord
1.339.000 €
Județul Constanța, Eforie
20.600 mp teren
Teren în Km 5
1.275.000 €
Constanța, Km 5
Teren de 5543 mp, în Km 5
1.275.000 €
Constanța, Km 5
5.543 mp teren
Teren de 1850 mp, în Nord
1.195.000 €
Județul Constanța, Năvodari
1.850 mp teren
Teren de 12000 mp, în CET
1.200.000 €
Constanța, CET
12.000 mp teren
Teren intravilan de 35912 mp, în Est
1.250.000 €
Constanța, Est
35.912 mp teren
Construcții