Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

39.500 €
118.62 € / mp

Km 5, Constanţa

Suprafață teren:
333 mp

Descriere teren

Cod vt 12 Agentia Euroempire Imobiliara va propune spre vanzare un teren intravilan construibil in suprafata de 333 mp, situat in Localitatea Constanta zona km 5 Comarnic Terenul este ideal pentru investitie sau pentru construirea unei locuinte permanente sau de vacanta, liber, are o suprafata plana, o deschidere generoasa de 12,5 ml si este situat vis-a-vis de case/vile finalizate si locuite.cadastru si intabulare pret 39500 euro*pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul oferteiVizionarile se fac in baza unui Contract de vizionare Agent Murtaza N
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Aprilie 2026 ID anunț: 1244680
Suprafață teren: 333 mp

Istoric preț

Facilități

Alte caracteristici
Acces auto La șosea

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Hatman Arbore [5]
Mijloace transport aprox. 241 m
transport
KM 4 [5B]
Mijloace transport aprox. 790 m
transport
Statia Tiriac Auto Band; Linia 5,5R
Mijloace transport aprox. 799 m
transport
Tiriac Auto [5-40]
Mijloace transport aprox. 799 m
Școală
education
Şcoala cu Clasele I-VIII "Ion Minulescu"
Învățământ aprox. 352 m
education
Grădiniţa cu Program Normal "Abracadabra"
Învățământ aprox. 438 m
education
Scoala Nr.15
Învățământ aprox. 719 m
education
Scoala Generala nr.15 ''Grigore Antipa''
Învățământ aprox. 733 m
Recreere
shopping
Supermarket Mihail
Supermarket/Mall aprox. 408 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 940 m
parks
Parc Km 4-5
Recreere aprox. 1219 m