Teren in Mamaia Sat zona lac

500.000 €
250 € / mp

Central, Constanţa

Suprafață teren:
2.000 mp

Descriere teren

COD VT 383 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan construibil in Mamaia Sat zona lac Siutghiol avand o suprafata de 2000 mp cu deschidere de 35 ml , Utilitatile se afla la limita lotului. Pozitionat intr-o zona foarte activa, dinamica si in plina dezvoltare imobiliara. Proprietatea este o reala investitie pentru dezvoltarea si comercializarea imobilelor colective, si totodata o oportunitate din perspectiva a beneficiului datorat potentialulului de crestere valorica, care este foarte rapid ,cadastru si intabulare pret 250 euro/mp Vizionarile se fac in baza unui Contract de vizionare *pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1651228
Suprafață teren: 2.000 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Scoica land
Restaurante aprox. 844 m
restaurants
Scoica Land (en)
Restaurante aprox. 860 m
parks
Picnic Barbecue (en)
Recreere aprox. 1037 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1147 m

Proprietăți similare

Teren de 13000 mp, în Central
499.000 €
Constanța, Central
13.000 mp teren
Teren intravilan de 580 mp, în Inel II
527.076 €
Constanța, Inel II
580 mp teren
Heleșteu
Teren de 4500 mp, în Inel II
450.000 €
Constanța, Inel II
4.500 mp teren
Teren de 912 mp, în Primo
500.000 €
Constanța, Primo
912 mp teren
Teren de 4500 mp, în Inel II
450.000 €
Constanța, Inel II
4.500 mp teren
Teren de 7000 mp, în Centură
515.460 €
Constanța, Centură
7.000 mp teren
Teren de 13125 mp, în Vest
500.000 €
Constanța, Vest
13.125 mp teren
Teren de 22000 mp, în Central
484.000 €
Constanța, Central
22.000 mp teren
Teren de 1162 mp, în Carrefour
465.000 €
Constanța, Carrefour
1.162 mp teren