Ieri
1
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de 5200 mp, în Comănești
34.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
6.54 €
/ mp
Comăneşti, Judeţul Suceava
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren agricol in satul Comanesti, comuna Comanesti, judetul Suceava, zona Lan Deal / Soloboana , foarte aproape de zona locuita, mai sus de cimitir, imediat dupa ultimul rand de case.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1653852
Suprafață teren:
5.200 mp
- Terenuri de vânzare în Ipotești
- Terenuri de vânzare în Mitocu Dragomirnei
- Terenuri de vânzare în Salcea