Teren cu suprafata 1624 mp, cu casa individuala, 60 mp, zona

465.000 €
286.33 € / mp

Grigorescu, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
1.624 mp

Descriere teren

Blitz Imobiliare ofera spre vanzare teren cu casa individuala in cartierul este constructie veche, are 60 mp, iar suprafata de teren aferenta este de 1624 mp. Frontul stradal masoara 11 ml. Toate utilitatile sunt la casa.Reglementarile urbanistice din zona permit autorizarea si construirea unei cladiri de birouri, pensiuni, clinici medicale pe prima parte a parcelei fiind in UTR S_ET, iar cealalta parte a parcelei este in UTR ULIU. Cod oferta / ID BLITZ: P3846 Id intern: P3846
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 994232
Suprafață teren: 1.624 mp
Front stradal: 1 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Fantanele Bus Station
Mijloace transport aprox. 323 m
transport
Statia Buzau, Linia 26, 27, 28, 30, 41, CORA
Mijloace transport aprox. 324 m
transport
Buzau
Mijloace transport aprox. 335 m
transport
Miraslau
Mijloace transport aprox. 358 m
Școală
education
FasTracKids Cluj-Napoca
Învățământ aprox. 139 m
education
Institutul de cercetari in chimie Raluca Ripan
Învățământ aprox. 223 m
education
Grăd.Mica Sirenă1
Învățământ aprox. 351 m
education
Grăd.Mica Sirenă
Învățământ aprox. 483 m
Recreere
restaurants
La Luca
Restaurante aprox. 32 m
shopping
OUTLET
Supermarket/Mall aprox. 94 m
parks
Parc
Recreere aprox. 270 m
shopping
Magazin Profi Grigorescu
Supermarket/Mall aprox. 453 m

Proprietăți similare

Teren de 747 mp, în Grigorescu