Vand schimb Teren 1000 mp Grigorescu

500.000 €
500 € / mp

Grigorescu, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
1.000 mp

Descriere teren

De vanzare teren pentru constructie casa duplex str Donat nr.254 . Suprafata 1000mp ( 24X42) , front 24 m , toate utilitatile. Pret 500 euro mp ID anun?: 1741107725
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1654123
Suprafață teren: 1.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 747 mp, în Grigorescu
450.000 €
Cluj-Napoca, Grigorescu
747 mp teren
Teren de 1624 mp, în Grigorescu
465.000 €
Cluj-Napoca, Grigorescu
1.624 mp teren
Teren de 540 mp, în Grigorescu
499.900 €
Cluj-Napoca, Grigorescu
540 mp teren
Teren de 3180 mp, în Grigorescu
525.000 €
Cluj-Napoca, Grigorescu
3.180 mp teren
Teren de 561 mp, în Zorilor
520.000 €
Cluj-Napoca, Zorilor
561 mp teren
Teren de 4387 mp, în Borhanci
527.000 €
Cluj-Napoca, Borhanci
4.387 mp teren
Teren de 1685 mp, în Gruia
488.650 €
Cluj-Napoca, Gruia
1.685 mp teren
Teren de 1828 mp, în Florești
495.000 €
Cluj-Napoca, Florești
1.828 mp teren
Teren de 540 mp, în Grigorescu
499.900 €
Cluj-Napoca, Grigorescu
540 mp teren