Teren de Vanzare cu AC in Grigorescu - proiect inceput

450.000 €
602.41 € / mp

Grigorescu, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
747 mp

Descriere teren

Va oferim spre vanzare un teren cu AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE - tocmai s-au inceput lucrarile ( 25 01.2025) in suprafata de 747 mp si front de ~17,4ml, teren care permite dezvoltarea unui proiect intr-o zona de mare interes a orasului, cartierul Grigorescu. Pozitionarea terenului si proiectul autorizat ofera o priveliste de aproape 180 grade asupra orasului. De anul acesta ( 25.01.2025) - sunt incepute lucrarile - bransamentele trase , organizarea de santier. Proprietarul este dispus sa il vanda si din acest stadiu. Incadrat urbanistic in LIU - Locuinta individuala unica, tereul permite construirea unei structuri functionale individuale, are POT: 35 % si CUT : 0.9% REGLEMENTARI PENTRU ZONA : front de minim 12 si suprafata teren de minim 350 mp Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, va rog sa ma contactati. Cod oferta / ID BLITZ: P93888 Id intern: P93888
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 592463
Suprafață teren: 747 mp
Front stradal: 2 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Fantanele Bus Station
Mijloace transport aprox. 474 m
transport
Miraslau
Mijloace transport aprox. 487 m
transport
Statia Buzau, Linia 26, 27, 28, 30, 41, CORA
Mijloace transport aprox. 529 m
transport
Buzau
Mijloace transport aprox. 538 m
Școală
education
FasTracKids Cluj-Napoca
Învățământ aprox. 212 m
education
Grăd.Mica Sirenă1
Învățământ aprox. 382 m
education
Institutul de cercetari in chimie Raluca Ripan