Teren Intravilan, 1300mp, Caciulesti

9.000 €
6.92 € / mp

Căciuleşti, Judeţul Neamţ

Suprafață teren:
1.300 mp

Descriere teren

De vanzare teren intravilan, Loc. Caciulesti, Suprafata 1300mp, Deschidere 19metri la DJ156A, Certificat urbanism scos, Regim construire P+2+M Fara utilitati Pret 7Euro mp
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1389571
Suprafață teren: 1.300 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 3600 mp, în Tarcău
8.300 €
Județul Neamț, Tarcău
3.600 mp teren
Teren de 2085 mp, în Făurei
8.340 €
Județul Neamț, Făurei
2.085 mp teren
Teren de 1400 mp, în Rediu
8.400 €
Județul Neamț, Rediu
1.400 mp teren