Teren extravilan de vanzare, 1203 mp, zona Harman

26.500 €
22.03 € / mp

Hărmanului, Braşov

Suprafață teren:
1.203 mp

Descriere teren

Blitz imobiliare va propune spre vanzare un teren in comuna Harman , extravilan arabil 1203 mp + cota parte din drum suprafata totala 1234 mp, cu doua fronturi stradale de 46 mp, respectiv 26 mp, terenul dispune de canalizare , curent electric in apropiere si un put de apa forat, zona este partial imprejmuita, terenul fiind amplasat intr-o zona in dezvoltare. Pentru mai multe detalii si informatii nu ezitati sa ne contactati! Cod oferta / ID BLITZ: P137208 Id intern: P137208
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 04 Mai 2026 ID anunț: 518802
Suprafață teren: 1.203 mp
Front stradal: 46 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "sanitas", linia 1,4,34,37,2,31,17,36,6,52,50,50barat,16,51
Mijloace transport aprox. 84 m
transport
Sanitas
Mijloace transport aprox. 87 m
transport
Statia "Iuliu Maniu", linia 12,22
Mijloace transport aprox. 135 m
transport
Statia "Spitalul Marzescu", linia 12,22
Mijloace transport aprox. 265 m
Școală
education
Scoala generala nr.5
Învățământ aprox. 14 m
education
Scoala Generala Nr. 5
Învățământ aprox. 16 m
education
Gradinita cu program prelungit Nr. 8
Învățământ aprox. 129 m
education
Facultatea de Matematica si Informatica. Corp "P"
Învățământ aprox. 140 m
Recreere
restaurants
Pizzeria della Nonna
Restaurante aprox. 37 m
parks
Parc
Recreere aprox. 145 m
shopping
API Biomania
Supermarket/Mall aprox. 210 m
shopping
Carrefour Market