Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 1
Agenție

3 zile în urmă

105.000 €

View superb:intravilan,constructie rezidenta ho ...

Județean, Brașov

f.s. 25 m
Agenție

3 luni în urmă
3

160.000 €
362.81 € / mp

Teren str. Traian nr. 24 A, suprafata 441 mp, f ...

Județean, Brașov

441 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

856.800 €
400 € / mp

teren intravilan zona judetean

Județean, Brașov

2.142 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă

198.000 €

FILM!View superb catre munti,teren pretabil con ...

Județean, Brașov

f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

13.500 €
27 € / mp

Teren / Loturi de Casa la Pret Promotional Zona ...

Județean, Brașov

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

105.000 €

View superb:intravilan,constructie rezidenta ho ...

Județean, Brașov

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă

198.000 €

FILM!View superb catre munti,teren pretabil con ...

Județean, Brașov

f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă

105.000 €

View superb:intravilan,constructie rezidenta ho ...

Județean, Brașov

f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă

198.000 €

FILM!View superb catre munti,teren pretabil con ...

Județean, Brașov

f.s. 25 m
Agenție

11 luni în urmă
9

4.900 €
1.50 € / mp

Oportunitate! Teren de inchiriat, 3,256 mp, str ...

Județean, Brașov

3.256 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

70.000 €
12.90 € / mp

Teren la poalele padurii,Buzaiel,Vama Buzaului, ...

Județean, Brașov

5.425 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

1.072.000 €
40 € / mp

Teren industrial in Brasov cu PUZ aprobat

Uzina 2, Brașov

La ~5km distanță

26.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

321.000 €
51.77 € / mp

Teren intravilan 6.200 mpPUZ aprobat produc?ie/ ...

Uzina 2, Brașov

La ~5km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

60.000 €
50 € / mp

Teren industrial cu PUZ si PUD de la 1200 mp la ...

Uzina 2, Brașov

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
3

20.950 €
50 € / mp

Vanzare parcela teren uzina 2 - gradina/spatiu ...

Uzina 2, Brașov

La ~5km distanță

419 mp
419 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

588.000 €
80 € / mp

Teren deosebit zona Uzina 2

Uzina 2, Brașov

La ~5km distanță

7.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

450.000 €
58.50 € / mp

Teren industrial, 7,692mp Uzina2 / Strada Timis ...

Uzina 2, Brașov

La ~5km distanță

7.692 mp teren
f.s. 61 m
Construcții
6E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

440.880 €
60 € / mp

Teren pentru hale si depozite Timisul sec- Uzin ...

Uzina 2, Brașov

La ~5km distanță

7.348 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

279.000 €
45 € / mp

COMISION 0% | Teren intravilan hale producție/d ...

Uzina 2, Brașov

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

425.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan industrial

Astra, Brașov

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

35.000 €
53.85 € / mp

0% Comision | Teren 650 mp | Sacele, Str. Venus ...

Astra, Brașov

La ~5km distanță

650 mp
650 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.100.000 €
700 € / mp

Teren pentru dezvoltare bloc 3.000 mp, zona Rac ...

Astra, Brașov

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

333.150 €
30 € / mp

Teren de vanzare Sirnea- Comision 0%

Astra, Brașov

La ~5km distanță

11.105 mp
11.105 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

39.990 €
47.500 €
79.98 € / mp

COMISION 0% | TEREN INTRAVILAN| 500 MP| IMPREJM ...

Astra, Brașov

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

380.000 €
300.87 € / mp

INVESTITIE!!! / Teren intravilan 1263 mp / Str. ...

Astra, Brașov

La ~5km distanță

1.263 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

1.500.000 €
140.19 € / mp

Teren de Vanzare | Certificat de Urbanism | 10. ...

Astra, Brașov

La ~5km distanță

10.700 mp
10.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

370.000 €
318.97 € / mp

Teren Intravilan Zona Rezidentiala

Astra, Brașov

La ~5km distanță

1.160 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.200.000 €
372.56 € / mp

Teren intravilan construibil , zona Spitalul Ju ...

Astra, Brașov

La ~5km distanță

3.221 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

9.910.240 €
92 € / mp

Oportunitate de investi?ie strategica in Bra?ov ...

Florilor, Brașov

La ~5km distanță

107.720 mp
107.720 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

1.140.000 €
69.09 € / mp

Teren industrial cu putere electrica disponibil ...

Florilor, Brașov

La ~5km distanță

16.500 mp
16.500 mp teren