Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
12

144.000 €
192.000 €
9 € / mp

Teren exceptional pentru investitii industriale ...

Hărmanului, Brașov

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

26.500 €
22.03 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 1203 mp, zona Harm ...

Hărmanului, Brașov

1.203 mp teren
f.s. 46 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

25.000 €
71.02 € / mp

Parcele casa 352mp , Triaj-Sanpetru!

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

352 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

73.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan I Brasov, Zona Triaj - 25 Euro ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.920 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
11

440.000 €
59.88 € / mp

Teren industrial cu PUZ de vânzare in Brașov

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

7.348 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
9

28.000 €
12.61 € / mp

Teren intravilan Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.220 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

706.000 €
59.99 € / mp

Vanzare teren intravilan langa centura Brasovul ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

11.769 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

559.200 €
100 € / mp

Teren industrial Brasov zona Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

5.592 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
13

559.200 €
100 € / mp

Teren industrial Brasov zona Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

5.592 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
20

511.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan I 25 Euro/ mp I Brasov - Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

20.440 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

69.999 €
141.99 € / mp

Teren Intravilan 493 mp, Proiect Casa, Acces Ra ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

493 mp
493 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

267.500 €
25 € / mp

Teren intravilan Brașov

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

10.700 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

9.800.000 €
134.99 € / mp

Teren Brasov Triaj I Oportunitate investitie

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

72.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

1.217.400 €
50 € / mp

Teren 24.348 mp cu PUZ în curs – Sânpetru | Pro ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

24.348 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

70.000 €
30.11 € / mp

Teren intravilan central utilitati construibil ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

100.000 €
43.01 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati Lunca Ca ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

2.400.000 €
30 € / mp

Teren intravilan str Narciselor bulevardul Bras ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

80.000 mp
80.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

12.500 €
37.88 € / mp

Gradini Bra?ov - Triaj loturi intravilane

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

330 mp
330 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

45.000 €

De vanzare, teren intravilan 7667mp, Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

f.s. 124 m
Agenție

7 luni în urmă
13

559.200 €
100 € / mp

Teren industrial Brasov zona Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

5.592 mp
5.592 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

475.000 €
50 € / mp

Teren intravilan cu potențial excelent &#2 ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
5.87 € / mp

De vanzare, teren intravilan 7667mp, Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

7.667 mp
7.667 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

511.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan I 25 Euro/ mp I Brasov - Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

20.440 mp
20.440 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
13

39.900 €
133 € / mp

Teren 300 mp – Grădină amenajată, Triaj Brașov ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

11.000 €
36.67 € / mp

Comision 0! Gradina ta din Brasov 300mp, 514mp ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

300 mp teren
f.s. 21.969999313354 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

19.500 €
37.94 € / mp

Comision 0! Gradina ta din Brasov 300mp, 514mp ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

514 mp teren
f.s. 24.569999694824 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
71.02 € / mp

Loturi de casa strada Narciselor suprafata 352m ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

352 mp
352 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

3.000.000 €
209.79 € / mp

Teren 14.300 mp zona Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

14.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
9

452.800 €
100 € / mp

Teren Intravilan Zona Rezidentiala

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

4.528 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

54.900 €
183 € / mp

Casă cu grădină amenajată | Oază privată de rel ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții