Parcele 5-30 ari de teren intravilan | Unirea

10.750 €
14.33 € / mp

Unirea, Bistriţa

Suprafață teren:
750 mp

Descriere teren

Gft Delta Office ofera spre vanzare in exclusivitate, teren intravilan in cartierul Unirea la 50 m de drum asfaltat. Terenul construibil are o suprafata totala de 3000 mp, deschidere la drum 100 m si este pretabil pt constructii case sau vile individuale, duplex, case insiruite , etc. Utilitati: apa, gaz, curent, canalizare. Se pot achizitiona 5 sau 30 ari Pret: 11000 /ar - pret fix Tel:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649476
Suprafață teren: 750 mp
Front stradal: 100 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Aerodromul Bistrita
Mijloace transport aprox. 1765 m
Recreere
restaurants
Romance
Restaurante aprox. 1528 m

Proprietăți similare

Teren de 2500 mp, în Șieu
9.900 €
Județul Bistrița Năsăud, Șieu
2.500 mp teren
Teren de 700 mp, în Budacu de Jos
11.050 €
Județul Bistrița Năsăud, Budacu de Jos
700 mp teren
Teren în Unirea
10.750 €
Bistrița, Unirea
Teren de 700 mp, în Central
11.700 €
Bistrița, Central
700 mp teren
Teren de 5164 mp, în Central
10.000 €
Bistrița, Central
5.164 mp teren
Teren în Central
11.600 €
Bistrița, Central
Teren de 5800 mp, în Șintereag
11.600 €
Județul Bistrița Năsăud, Șintereag
5.800 mp teren
Teren de 5800 mp, în Șieu
11.600 €
Județul Bistrița Năsăud, Șieu
5.800 mp teren
Teren de 720 mp, în Șieu
11.500 €
Județul Bistrița Năsăud, Șieu
720 mp teren