Proprietar
Proprietăți unice: 529
Proprietari: 11
Agenție

1 săptămână în urmă
7

72.000 €
60 € / mp

Teren de 12 ari cu panoramă asupra orașului

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

7 ore în urmă
1

41.500 €
51.05 € / mp

Teren intravilan de vanzare - 813 mp Valea Jeln ...

Central, Bistrița

813 mp
813 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

8 ore în urmă

34.000 €

Teren Intravilat, 1038 mp, Zona Izvorul Sarat

Central, Bistrița

f.s. 11 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 ore în urmă

84.000 €

Teren intravilan, 12.4 ari, zona Subcetate

Central, Bistrița

f.s. 14 m
Agenție

9 ore în urmă
7

72.000 €
60 € / mp

Teren de 12 ari cu panorama asupra ora?ului

Central, Bistrița

1.200 mp
1.200 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

12 ore în urmă
4

2.500 €
0.50 € / mp

Teren 5000 mp-panorama spre Lac Colibita

Central, Bistrița

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

84.000 €
67.74 € / mp

Teren intravilan, 12.4 ari, zona Subcetate

Central, Bistrița

1.240 mp
1.240 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

34.000 €
32.76 € / mp

Teren Intravilat, 1038 mp, Zona Izvorul Sarat

Central, Bistrița

1.038 mp
1.038 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

11.600 €

Teren Agricol 58 ar in Blajenii de Jos

Central, Bistrița

f.s. 5 m
Agenție

2 zile în urmă
1

60.000 €

Parcela 600 mp, zona Ghinzii

Central, Bistrița

f.s. 20 m
Agenție

2 zile în urmă
1

225.000 €

Teren ideal pentru investitori duplexuri sau ap ...

Central, Bistrița

f.s. 50 m
Agenție

2 zile în urmă
1

48.000 €

Parcela 600 mp, zona Ghinzii

Central, Bistrița

f.s. 20 m
Agenție

2 zile în urmă
1

55.000 €

Teren 12 ari, zona lini?tita, cu priveli?te fru ...

Central, Bistrița

f.s. 25 m
Agenție

2 zile în urmă
1

197.000 €

Teren intravilan de vanzare, front 42 m 33,5 ar ...

Central, Bistrița

f.s. 42 m
Agenție

3 zile în urmă
1

197.000 €
5,969.70 € / mp

Teren intravilan de vanzare, front 42 m 33,5 ar ...

Central, Bistrița

33,5 mp
33,5 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
9

60.000 €
109.09 € / mp

Teren - 550 mp cu constructie

Central, Bistrița

550 mp
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 ore în urmă
3

8.000 €
2.39 € / mp

Teren pentru constructii de locuinte 3350 mp

Central, Bistrița

3.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă
2

4.900 €
9.80 € / mp

teren intravilan

Central, Bistrița

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
4

38.000 €
10 € / mp

vand teren drumu sigmirului bistrita

Central, Bistrița

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
9

1.500 €
0.06 € / mp

Vand teren

Central, Bistrița

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
4

1.600 €

Pamant extravilan

Central, Bistrița

Agenție

6 zile în urmă
1

48.000 €
80 € / mp

Parcela 600 mp, zona Ghinzii

Central, Bistrița

600 mp
600 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

60.000 €
75 € / mp

Parcela 600 mp, zona Ghinzii

Central, Bistrița

800 mp
800 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

55.000 €
45.83 € / mp

Teren 12 ari, zona linistita, cu priveliste fru ...

Central, Bistrița

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

225.000 €
75 € / mp

Teren ideal pentru investitori duplexuri sau ap ...

Central, Bistrița

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

65.000 €
65 € / mp

Teren 10 Ari,panorama spre oras

Central, Bistrița

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

41.500 €

Teren intravilan de vanzare - 813 mp Valea Jeln ...

Central, Bistrița

f.s. 20 m
Agenție

1 săptămână în urmă
3

400.000 €
98.43 € / mp

Teren plat intravilan Zavoaie 4064 mp, asfalt s ...

Central, Bistrița

4.064 mp
4.064 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

47.000 €
85.45 € / mp

Teren 5,5 Arii,Panorama superba

Central, Bistrița

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

41.500 €
51.05 € / mp

Teren intravilan de vanzare -813 mp Valea Jelne ...

Central, Bistrița

813 mp
813 mp teren