Proprietăți unice: 60
Proprietari: 0
Agenție

3 zile în urmă
13

6.200 €
6.20 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp - str Bistritei - Unir ...

Unirea, Bistrița

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

74.900 €
68.09 € / mp

Teren intravilan 1100 mp – Unirea

Unirea, Bistrița

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

39.900 €
72.55 € / mp

Teren intravilan 550 mp – Unirea

Unirea, Bistrița

550 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

210.000 €
53.85 € / mp

Teren 39 arii, zona str. Scolii, Unirea

Unirea, Bistrița

3.900 mp
3.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

19.000 €
19 € / mp

Teren de vanzare extravilan 1000mp - Aerodrom

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
11

44.000 €
25.81 € / mp

Teren Intravilan Unirea 1700mp

Unirea, Bistrița

1.705 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
1.23 € / mp

Teren 53 Ari,Unirea,Parcelabil

Unirea, Bistrița

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

7.000 €
4.67 € / mp

Teren intravilan Teraplast Arena

Unirea, Bistrița

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

182.000 €
125 € / mp

Teren intavilan parcela de 1456mp, Unirea zona ...

Unirea, Bistrița

1.456 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

47.900 €
28.18 € / mp

Teren Intravilan Unirea 1700 mp

Unirea, Bistrița

1.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

teren intravilan - 10 ari - zona Unirea

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

88.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Zona Unirea

Unirea, Bistrița

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

67.500 €

Teren intravilan de vanzare 13,5 ari, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

f.s. 20 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

110.000 €

Teren intravilan de vanzare 2.400 mp, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

67.500 €
50 € / mp

Teren intravilan de vanzare 13,5 ari, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

1.350 mp
1.350 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
45.83 € / mp

Teren intravilan de vanzare 2.400 mp, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

86.500 €

De vanzare teren in zona Unirea loca?ie lini?ti ...

Unirea, Bistrița

f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

90.000 €
52.94 € / mp

Teren 17 Ari cu panorama,Unirea,zona rezidentia ...

Unirea, Bistrița

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

49.000 €

Teren Intravilan, 700 mp | Zona Unirea Toate Ut ...

Unirea, Bistrița

f.s. 16 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

290.000 €
98.64 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 29.4 ari, zona Uni ...

Unirea, Bistrița

2.940 mp
2.940 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

49.000 €
70 € / mp

Teren Intravilan 700 mp | Zona Unirea Toate Uti ...

Unirea, Bistrița

700 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

200.000 €
80 € / mp

Teren Unirea la E 58 de Vanzare !

Unirea, Bistrița

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

74.000 €
67.27 € / mp

Teren intravilan , zona Unirea

Unirea, Bistrița

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

105.000 €

Teren extravilan, langa Pensiunea Jacky, Unirea ...

Unirea, Bistrița

f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă
5

12.000 €
34.29 € / mp

Teren Recreational 350mp. Unirea front la Dr Sl ...

Unirea, Bistrița

350 mp
350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
32 € / mp

Teren intravilan 2500 mp - Unirea, Str. Platani ...

Unirea, Bistrița

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

10.750 €

Parcele 5-30 ari de teren intravilan | Unirea

Unirea, Bistrița

f.s. 100 m
Agenție

2 luni în urmă
3

72.000 €
4.24 € / mp

Teren intravilan 17 ari Unirea, toate utilita?i ...

Unirea, Bistrița

17.000 mp
17.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

85.000 €
68 € / mp

Teren intravilan 1.250 mp Unirea, BN

Unirea, Bistrița

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

143.500 €

Teren intravilan 2.350 mp Unirea, zona Aerodrom ...

Unirea, Bistrița

f.s. 17 m

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Unirea, Bistrița

Unirea, situată în județul Bistrița-Năsăud, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 55.000 euro, cu oferte ce încep de la 12.000 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 625.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Dimensiuni: Nu sunt disponibile date specifice privind dimensiunile terenurilor.
  • Accesibilitate: Zona este ideală pentru cei care doresc să investească în terenuri, având un preț pe metru pătrat variind între 1 și 140 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 100 de zile, indicând o piață activă.

Unirea reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile de investiție în această zonă? Află mai multe despre terenurile disponibile în Unirea!