Teren intravilan de vanzare 2.400 mp, Unirea (aproape d

110.000 €
45.83 € / mp

Unirea, Bistriţa

Suprafață teren:
2.400 mp

Descriere teren

Blitz ofera spre vanzare teren intravilan in suprafa?a totala de 2.400 mp, situat in zona Unirea, in apropiere de Hotel Sheriff. Terenul este compus din 2 parcele a cate aproximativ 1.200 mp (12 ari) fiecare, separate de un drum privat, oferind multiple posibilita?i de utilizare. ? Toate utilita?ile la front: gaz, apa, canalizare, curent ? Acces facil ? Zona in dezvoltare ? Ideal pentru construc?ie locuin?a sau investi?ie Pentru mai multe detalii sau vizionare, nu ezita?i sa ma contacta?i! Cod oferta / ID BLITZ: P171071 Id intern: P171071
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650924
Suprafață teren: 2.400 mp
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Aerodromul Bistrita
Mijloace transport aprox. 1739 m

Proprietăți similare

Teren în Unirea
105.000 €
Bistrița, Unirea
Teren de 1100 mp, în Unirea
100.000 €
Bistrița, Unirea
1.100 mp teren
Teren în Unirea
110.000 €
Bistrița, Unirea
Teren de 2400 mp, în Unirea
110.000 €
Bistrița, Unirea
2.400 mp teren
Teren de 1942 mp, în Unirea
110.000 €
Bistrița, Unirea
1.942 mp teren
Teren de 1977 mp, în Unirea
108.700 €
Bistrița, Unirea
1.977 mp teren
Teren de 1942 mp, în Unirea
110.000 €
Bistrița, Unirea
1.942 mp teren
Teren de 750 mp, în Unirea
105.000 €
Bistrița, Unirea
750 mp teren
Teren de 600 mp, în Calea Moldovei
105.000 €
Bistrița, Calea Moldovei
600 mp teren