Teren 8 arii, intravilan, zona Jelna

25.500 €
31.88 € / mp

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
800 mp

Descriere teren

Blitz va propune un teren intravilan de vanzare cu suprafata de 8 arii situat la asfalt. Terenul beneficiaza de apa, canalizare si curent si este ideal pentru o constructie de casa. Cod oferta / ID BLITZ: P148709 Id intern: P148709
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 657242
Suprafață teren: 800 mp
Front stradal: 15 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Bistrita
Mijloace transport aprox. 473 m
transport
Bistrita Nord
Mijloace transport aprox. 545 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 709 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 761 m
Școală
education
Liceul de Arte Plastice Corneliu Baba
Învățământ aprox. 64 m
education
SMILE Kindergarten
Învățământ aprox. 163 m
education
Liceul Andrei Mureseanu
Învățământ aprox. 312 m
education
Liceul Sanitar
Învățământ aprox. 426 m
Recreere
restaurants
Old Post
Restaurante aprox. 99 m
shopping
Winmarkt
Supermarket/Mall aprox. 357 m
parks
WiniLand
Recreere aprox. 364 m
shopping
Billa
Supermarket/Mall aprox. 480 m

Proprietăți similare

Teren în Central
27.000 €
Bistrița, Central
Teren de 365 mp, în Central
27.500 €
Bistrița, Central
365 mp teren
Teren de 1075 mp, în Central
27.000 €
Bistrița, Central
1.075 mp teren
Teren de 700 mp, în Central
27.500 €
Bistrița, Central
700 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
24.000 €
Bistrița, Central
1.000 mp teren
Teren de 155 mp, în Central
26.500 €
Bistrița, Central
155 mp teren
Teren de 774 mp, în Central