Teren de vanzare extravilan

1.300 €
0.87 € / mp

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
1.500 mp

Descriere teren

Teren de vanzare extravilan,1500 mp in Valea Rusului,jud.Bistrita Nasaud,teren tip livada ideal pentru constructie cabana sau investitie,1300 euro ar toatal 19.500 euro,negociabil ,langa padure,zona linistita. ID anun? : 1774563775
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1652826
Suprafață teren: 1.500 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 2500 mp, în Mijlocenii Bârgăului
1.300 €
Județul Bistrița Năsăud, Mijlocenii Bârgăului
2.500 mp teren
Teren de 3600 mp, în Exterior Vest
1.240 €
Bistrița, Exterior Vest
3.600 mp teren
Teren de 900 mp, în Anieș
1.200 €
Județul Bistrița Năsăud, Anieș
900 mp teren