Teren Intravilan de 15.300 mp in Gradi?te, Arad

841.500 €
55 € / mp

Central, Arad

Suprafață teren:
15.300 mp

Descriere teren

Va oferim spre vanzare un teren intravilan generos de 15.300 mp, situat intr-o zona premium din Gradi?te, Arad, lipit de Romana Rezidence. Datorita pozi?iei sale strategice ?i a poten?ialului ridicat de dezvoltare, acest teren reprezinta o investi?ie sigura ?i profitabila. Caracteristici principale: Suprafa?a totala: 15.300 mp Divizat in 14 parcele fiecare cu 880 mp, ideale pentru construc?ii reziden?iale Front stradal parcele: 26 metri Pre?: 55 /mp + TVA Utilita?i disponibile in zona (apa, gaz, electricitate, canalizare) Destina?ie: Construc?ii de case individuale, duplexuri sau vile moderne Acces rapid la ?coli, centre comerciale, transport public ?i alte facilita?i Zona in plina expansiune investi?ie cu poten?ial ridicat de apreciere Ideal pentru: Investitori ?i dezvoltatori imobiliari Posibilitatea de a construi un ansamblu reziden?ial modern Constructori ?i antreprenori Proiecte personalizate pentru case, duplexuri sau vile premium Achizi?ie strategica Valoarea terenului cre?te constant datorita dezvoltarii zonei Loca?ie de top: Gradi?te este una dintre cele mai apreciate zone din Arad, oferind lini?te, siguran?a ?i acces rapid catre centrul ora?ului. Nu rata?i aceasta oportunitate unica! Pentru mai multe detalii ?i vizionari, ne pute?i contacta cu incredere! Tudor Tra?ca-Consultant Imobiliar PropertyLab Tel: Cod Proprietate 2255336
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 492215
Suprafață teren: 15.300 mp
Front stradal: 404 m

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
UAV Facultatea de Design
Învățământ aprox. 448 m
education
Scoala Generala Aron Cotrus
Învățământ aprox. 1879 m
education
Scoala Generala Aron Cotrus
Învățământ aprox. 1882 m
Recreere
shopping
Metro
Supermarket/Mall aprox. 933 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1997 m
restaurants
Pelican
Restaurante aprox. 1997 m

Proprietăți similare

Teren de 11000 mp, în Central
920.000 €
Arad, Central
11.000 mp teren