Proprietăți unice: 16
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
4

303.600 €
22 € / mp

Teren intravilan 13800 mp - Centura de Nord Ara ...

6 Vânători, Arad

13.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

83.200 €
101.96 € / mp

Teren intravilan, in Arad.

6 Vânători, Arad

816 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

69.600 €
174 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, in Arad.

6 Vânători, Arad

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

98.796 €
81.650 €
274.43 € / mp

ARED - parcele de case. Loturi limitate. Direct ...

6 Vânători, Arad

360 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

87.820 €
274.44 € / mp

ARED - Parcele Case - Comision 0% - direct de l ...

6 Vânători, Arad

320 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

140.000 €
14 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, cu PUZ apro ...

6 Vânători, Arad

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

22.999 €
10.29 € / mp

Teren extravilan 2235 mp, zona CET

6 Vânători, Arad

2.235 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

255.000 €
24.29 € / mp

Teren 10.500 mp la sosea strada Ovidiu in fata ...

6 Vânători, Arad

10.500 mp teren
f.s. 102 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
6

158.000 €
178.455 €
9.84 € / mp

Teren extravilan 16.055 mp, zona CET

6 Vânători, Arad

16.055 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

960.180 €
20 € / mp

Teren intravilan in zona CET, Elis Pavaje

6 Vânători, Arad

48.009 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

147.000 €
9.80 € / mp

Oportunitate de investitie Teren 15,000mp la ie ...

6 Vânători, Arad

15.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

92.211 €
76.208 €
274.44 € / mp

ARED - Teren Casa - Comision 0% - direct de la ...

6 Vânători, Arad

336 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

171.290 €
141.562 €
260.72 € / mp

Parcele Teren - Cartier Exclusivist Central - U ...

6 Vânători, Arad

657 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

113.367 €
208.01 € / mp

Parcela de teren ARED - COMISION 0%

6 Vânători, Arad

545 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

78.388 €
218.96 € / mp

Parcele Teren - Cartier Exclusivist Central - C ...

6 Vânători, Arad

358 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 78,388 € și 83.205 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

213.300 €
300 € / mp

De vanzare parcele de teren langa Afi, 711 mp s ...

6 Vânători, Arad

711 mp
711 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
12

2.400.000 €
30 € / mp

Teren intravilan cu potential multiplu!

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

80.000 mp teren
f.s. 150 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

1.160.000 €
29 € / mp

Teren 40,000 mp intravilan de vanzare zona Metr ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

285.000 €
114 € / mp

Teren cu Puz 2S+10 E

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
9

340.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2 parcele de 8500 mp front la ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

26.000 €
62.50 € / mp

Loturi de case in zona Bujac. Arad

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

416 mp
416 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

68.000 €
101.49 € / mp

Vand teren in Gradiste,intre case,st.670 mp.

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

670 mp
670 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

180.480 €

Teren 1504 m2, F.S 25 ml - zona Gradiste

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

50.000 €
55.19 € / mp

Teren 906 mp Arad, preț sub localitățile limit ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

906 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

92.000 €
150.33 € / mp

Teren de vanzare Gradi?te, 612 mp

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

612 mp
612 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

19.000 €
42.22 € / mp

Teren 450mp, cartierul Europa. Pecica jud.Arad

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

450 mp
450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

105.000 €
218.30 € / mp

Loc de casa - Zona Gradiste

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

481 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

39.900 €
9.97 € / mp

Teren intravilan 4003 mp

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

4.003 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

435.000 €
161.11 € / mp

Teren 2700 MP cu PUZ si proiect bloc zona Gradi ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.612.100 €
49 € / mp

Oportunitate de investitie, teren intravilan pa ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

32.900 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în 6-Vânătorii, Arad

6-Vânătorii, o localitate din județul Arad, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă se remarcă prin accesibilitate și un mediu propice pentru dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 83.000 euro, cu oferte care încep de la 20.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 53 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 102 euro, cu valori variind de la 2 euro/m² până la 2.139 euro/m².
  • Construcții recente: Aproximativ 3% dintre terenuri sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață activă.

6-Vânătorii reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum ofertele disponibile!