Proprietar
Proprietăți unice: 27
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

995.588 €
822.800 €
119.88 € / mp

Teren 8,305mp - Strada Zoe, Micalaca, Arad

Micălaca, Arad

8.305 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
20

477.513 €
17 € / mp

Teren langa Centura Aradului, zona Micalaca

Micălaca, Arad

28.089 mp
28.089 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

181.390 €
85 € / mp

Teren de 2134 m2

Micălaca, Arad

2.134 mp
2.134 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
3

1.709.730 €
165 € / mp

Teren construibil de vanzare cu toate utilitati ...

Micălaca, Arad

10.362 mp
10.362 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

48.195 €
49.980 €
135 € / mp

Super teren intravilan in Micalaca Parcela 39

Micălaca, Arad

357 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

42.930 €
52.144 €
135 € / mp

Pe colt cu 2 fronturi Super teren intravilan in ...

Micălaca, Arad

318 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

8.400 €
700 € / mp

Parcare privata, ingradita, la blocurile Ared d ...

Micălaca, Arad

12 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

150.000 €
30 € / mp

Teren de 5000 mp langa Selgros - Jumbo - Real ...

Micălaca, Arad

5.000 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
60.000 €
78.57 € / mp

Teren constructie casa cartier Europa

Micălaca, Arad

700 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

97.600 €
4 € / mp

Teren de 24.400 mp Vladimirescu, Arad

Micălaca, Arad

24.400 mp teren
f.s. 48 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

1.604.860 €
29 € / mp

Teren de 55.340 mp, vis-a-vis de Jumbo, Arad

Micălaca, Arad

55.340 mp teren
f.s. 170 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

32.000 €
33.13 € / mp

Teren intravilan 966 mp, Micalaca – zonă în dez ...

Micălaca, Arad

966 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

120.000 €
18.75 € / mp

Teren pentru hala, centura Micalaca

Micălaca, Arad

6.400 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

65.000 €
67.29 € / mp

Teren Intravilan 966 mp, Micalaca.

Micălaca, Arad

966 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

92.800 €
8 € / mp

Teren de 11600 mp langa Dedeman, Selgros, Jumb ...

Micălaca, Arad

11.600 mp teren
f.s. 42 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €
5 € / mp

Teren de 7000 mp langa Speed Line si Dolly Tran ...

Micălaca, Arad

7.000 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

890.000 €
59.33 € / mp

Pentru DEZVOLTATORI si INVESTITORI! Teren intra ...

Micălaca, Arad

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

25 €
0.06 € / mp

Teren de vanzare 470 mp in micalaca zona Balast ...

Micălaca, Arad

450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

45.000 €
122.62 € / mp

Teren intravilan 367 mp Vladimirescu, Tineretul ...

Micălaca, Arad

367 mp
367 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

60.000 €
6 € / mp

10.000 mp teren aproape de centura, pret de oca ...

Micălaca, Arad

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

37.999 €
125.00 € / mp

Teren intravilan curti constructii- zona in pli ...

Micălaca, Arad

304 mp
304 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

667.000 €
67.11 € / mp

Teren de vanzare in Arad! Ideal pentru investit ...

Micălaca, Arad

9.939 mp
9.939 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

45.000 €
128.94 € / mp

Loc de casa 349 mp Micalaca, F.S. aproximativ 1 ...

Micălaca, Arad

349 mp
349 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

199.000 €
171.85 € / mp

Loc de casa Zona Micalaca, Str. Dreptatii.

Micălaca, Arad

1.158 mp
1.158 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

300.000 €
150 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Micălaca, Arad

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

680.000 €
100 € / mp

Teren 6.800 MP zona Micalaca - ID : RH-41013-pr ...

Micălaca, Arad

6.800 mp teren
Agenție

Azi
1

54.999 €
136.14 € / mp

Teren intravilan Gai, 404 mp, posibilitate plat ...

Micălaca, Arad

404 mp
404 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
12

350.000 €
129.63 € / mp

Arad Teren Proiect Bloc P+4 cu Autorizatie | 40 ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

159.300 €
189.87 € / mp

Oportunitate, teren de vanzare in cartierul Sub ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

839 mp
839 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

1.300.000 €
152.33 € / mp

Investiție imobiliară-teren 8534 m² cu PUZ apro ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

8.534 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Micalaca, Arad

Micalaca, un cartier din Arad, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă beneficiază de accesibilitate bună și este situată aproape de centrul orașului, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Micalaca, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 120.000 euro, cu oferte care încep de la 11.130 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Prețuri maxime: Cele mai scumpe terenuri ajung până la 890.000 euro, oferind opțiuni variate pentru investitori.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 35 euro, cu valori care pot ajunge până la 117 euro pentru terenurile din zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Micalaca reprezintă o alegere bună pentru cei care doresc să investească în terenuri, având în vedere prețurile competitive și potențialul de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Micalaca? Verifică acum ofertele disponibile!