Teren Intravilan 1019 mp Urseni – Front 20m – Ideal Casă/Duplex

117.185 €
115 € / mp

Urseni, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.019 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan generos, situat în Urseni (Com. Mosnita Noua ) , într-o zonă de case noi, liniștită și cu acces facil. Este locația perfectă pentru cei care își doresc o casă cu curte mare sau pentru dezvoltarea unui proiect tip duplex. Suprafață: 1019 mp -ideal pentru grădină, piscină . Front stradal: 19.88 m -permite o arhitectură modernă și acces auto facil . Destinație: Rezidențial (intravilan). Utilități: curent, gaz, apă, iluminat stradal – se află la limita parcelei. Regimul de inaltime P+1E+M Pretul de vanzare este de 115 Euro mp - COMISION 0% 📞 Contactați-ne pentru o vizionare și detalii suplimentare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1370960
Suprafață teren: 1.019 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20 m

Facilități

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Halta Urseni hc
Mijloace transport aprox. 681 m
transport
Halta Urseni
Mijloace transport aprox. 685 m
Recreere
parks
Stadion Urseni
Recreere aprox. 1334 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 760 mp, în Girocului
112.500 €
Timișoara, Girocului
760 mp teren
Construcții
Teren Construcții extravilan de 8027 mp, în Urseni
110.000 €
Județul Timiș, Urseni
8.027 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 670 mp, în Moșnița Nouă
109.807 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
670 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1439 mp, în Urseni
110.000 €
Județul Timiș, Urseni
1.439 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 757 mp, în Dumbrăvița
125.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
757 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1032 mp, în Utvin
123.840 €
Județul Timiș, Utvin
1.032 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 683 mp, în Torontalului
125.000 €
Timișoara, Torontalului
683 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 617 mp, în Dumbrăvița
123.400 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
617 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 589 mp, în Braytim
125.900 €
Timișoara, Braytim