Teren intravilan de 1439 mp in Urseni Jud Timis

110.000 €
76.44 € / mp

Urseni, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.439 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Oferta teren intravilan mare in Urseni jud Timis . Terenul are o suprafata de 1,439 mp si front stradal aproximativ 19 ml Terenul se afla intr-o zona in plina dezvoltare si fie ca doresti sa construiesti o casa fie ca il achizitionezi ca o investitie faci o alegere buna care aduce profit garantat. Pentru detalii sau vizionari va stau la dispozitie : Consultant imobiliar Propertylab Radu Mitran : Tel Consultant imobiliar Propertylab Victor Nedelcu CP2797302
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 22 Februarie 2026 ID anunț: 1241824
Suprafață teren: 1.439 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 19 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate Betonate
Alte caracteristici
Acces auto Construcție demolabilă La șosea Teren împrejmuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2492 mp, în Bucovăț (Remetea Mare)
121.000 €
Județul Timiș, Bucovăț (Remetea Mare)
2.492 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 670 mp, în Moșnița Nouă
109.807 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
670 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 760 mp, în Girocului
112.500 €
Timișoara, Girocului
760 mp teren
Construcții
Teren Construcții extravilan de 8027 mp, în Urseni
110.000 €
Județul Timiș, Urseni
8.027 mp teren