Proprietăți unice: 36
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
3

90.000 €
120 € / mp

Com. 0% - Bucovat - Teren INTRAVILAN - Su: 750- ...

Bucovăț (Remetea Mare)

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
3

37.824 €
64 € / mp

Com 0% - Bucovat - teren intravilan - Su: 571-7 ...

Bucovăț (Remetea Mare)

591 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

45.855 €
84.92 € / mp

Terenuri Bucovat, cu gaz, apa, curent– 58 euro/ ...

Bucovăț (Remetea Mare)

540 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

61.810 €
70 € / mp

Bucovat - Teren intravilan - Su: 883mp - casa i ...

Bucovăț (Remetea Mare)

883 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.210.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Puz in aprobare 46 parcele Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

22.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

121.000 €
48.56 € / mp

Bucovat-Teren pentru Servicii-La Șosea

Bucovăț (Remetea Mare)

2.492 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

58.564 €
23.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, in Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

2.492 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

25.100 €
50 € / mp

Parcele de teren, intre 502 si 622 mp cu utilit ...

Bucovăț (Remetea Mare)

502 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

39.266 €
73.81 € / mp

Parcela de teren 532 mp, de vanzare, front stra ...

Bucovăț (Remetea Mare)

532 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

38.213 €
31.581 €
73.20 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu toate utilitatil ...

Bucovăț (Remetea Mare)

522 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

143.481 €
118.580 €
58.56 € / mp

Teren intravilan pentru blocuri la asfalt | Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

2.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.403 €
54.45 € / mp

Comision 0%, Oferta Limitata, Promotional.

Bucovăț (Remetea Mare)

540 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

34.150 €
50 € / mp

Cel mai nou cartier rezidențial din Mosnit ...

Bucovăț (Remetea Mare)

683 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
43 € / mp

Oportunitate - Parcela teren 1000 mp - zona cen ...

Bucovăț (Remetea Mare)

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
45.05 € / mp

Parcele Ieftine de vanzare la Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

555 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

29.000 €
50 € / mp

Terenuri Intravilan in Bucovat | 2 Parcele, Com ...

Bucovăț (Remetea Mare)

580 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

30.000 €
53.96 € / mp

Terenuri PREMIUM in PUZ nou,Bucovat(Remetea Mar ...

Bucovăț (Remetea Mare)

556 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

25.000 €
50 € / mp

Teren vatra Bucovat-COMISION 0%

Bucovăț (Remetea Mare)

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25,000 € și 31.100 €
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

230.000 €
45.36 € / mp

10 Parcele de vanzare, in Bazos

Bucovăț (Remetea Mare)

5.070 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

197.200 €
34 € / mp

Teren intravilan de 5800 mp, la Asfalt zona Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

39.530 €
32.670 €
73.20 € / mp

Oferta! Parcele de teren Bucovat cu toate utili ...

Bucovăț (Remetea Mare)

540 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

39.310 €
32.488 €
73.20 € / mp

Teren de duplex Bucovat - Optiune de luat in RA ...

Bucovăț (Remetea Mare)

537 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,488 € și 32.670 €
Agenție

5 luni în urmă
1

340.500 €
15 € / mp

Bucovat-Timis,teren agricol intravilan,22.700 m ...

Bucovăț (Remetea Mare)

22.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

43.785 €
64.58 € / mp

PUZ Finalizat! Ultimele 4 parcele disponibile

Bucovăț (Remetea Mare)

678 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

57.330 €
62.000 €
65 € / mp

Bucovăț-Teren Intravilan-Vatra Satului

Bucovăț (Remetea Mare)

882 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

181.280 €
55 € / mp

Teren Bucovat, oportunitate de investitie

Bucovăț (Remetea Mare)

3.296 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

560.000 €
14 € / mp

Bucovat jud Timis,teren intravilan cu supr. 4 h ...

Bucovăț (Remetea Mare)

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

70.246 €
58.055 €
105.47 € / mp

Teren 666mp cu autorizatie de duplex | Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

666 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă

90.000 €
72 € / mp

urgent pozitie extraordinara

Bucovăț (Remetea Mare)

1.250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

51.777 €
42.791 €
80.52 € / mp

COMISION 0% Parcele Teren cu utilitati, front 1 ...

Bucovăț (Remetea Mare)

643 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Bucovat - Remetea Mare, Județul Timiș

Bucovat - Remetea Mare, situat în Județul Timiș, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri de construcție. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 35.000 euro, cu oferte ce încep de la 24.300 euro, ceea ce face zona foarte accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 1.210.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse tipuri de dezvoltări.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 50 euro, cu valori ce variază între 14 euro/m² și 80 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 71 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de construcții: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în prezent.

Bucovat - Remetea Mare reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri de construcție la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile!