Exterior N - Parcela Albastra - PUZ industrial - utilit. complete - Comision 0 %

309.100 €
50 € / mp

Exterior Nord, Timişoara

Suprafață teren:
6.182 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Parcela albastra IM Imobiliare ofera spre vanzare parcela de teren industrial (parcela Albastra din imagine), cu P.U.Z. finalizat, situat in Sanandrei, invecinat cu noua descarcare urcare/coborare de pe A1 (acces direct autostrada A1), Centura Nord Timisoara, Aeroport Timisoara, Ikea (7 km); Mahle (4km); Sameday (4km), Banat Business Park (500 m) Parcela are 6182 mp, cu front stradal la str.Mercur - 65 metri liniari - acces auto asfaltat pe strada Mercur de pe DN69 Timisoara - Arad - destinatiile permise sunt industria usoara curata, logistica, depozitare, servicii, retail, birouri, unitati administrative; - utilitati complete la limita parcelei(gaz, curent, apa) Pentru informatii suplimentare: IM Imobiliare -
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1270789
Suprafață teren: 6.182 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Parcelabil La șosea Acces auto

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 965 mp, în Lipovei
290.000 €
Timișoara, Lipovei
965 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1654 mp, în Buziașului
300.000 €
Timișoara, Buziașului
1.654 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 775 mp, în Complex Studențesc
295.000 €
Timișoara, Complex Studențesc