Ciarda Roșie / Buziașului | Front 27 ml | Teren 1464 mp | Utilități

295.000 €
201.50 € / mp

Ciarda Roşie, Timişoara

Suprafață teren:
1.464 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

De vânzare teren generos cu casă veche renovabilă/demolabilǎ, situat în zona Ciarda Roșie / Buziașului, pe drum asfaltat, ideal atât pentru locuință, cât și pentru investiție. Suprafață teren: 1464 mp Front stradal: 27 ml Preț: 295.000€ ID: CP3062776 Construcție existentă: casă cu 4 camere, renovabilă Utilități: gaz, curent, apă, canalizare Dotări: centrală proprie pe gaz Alte beneficii: teren foarte generos, potrivit pentru dezvoltare livadă cu foarte mulți pomi fructiferi certificat de urbanism disponibil acces facil, zonă în dezvoltare Contactați ImoWest Imobiliare pentru detalii și programare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1534482
Suprafață teren: 1.464 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 27 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Iancu Huniade
Mijloace transport aprox. 189 m
transport
Statie Piata Libertatii TV1, TV2, Tv4, Tv5
Mijloace transport aprox. 193 m
transport
Bd. I.C. Bratianu
Mijloace transport aprox. 202 m
transport
Statie Piata Libertatii TV1, TV2, Tv4, Tv6
Mijloace transport aprox. 202 m
Școală
education
COLEGIUL TEHNIC "ION I.C.BRATIANU" - Grupul Şcolar Industrial de Industrie Uşoară