Recomandat! Nice view!! Vanzare teren intravilan - Viforata .

45.000 €
17.04 € / mp

Aleea Trandafirilor, Târgovişte

Suprafață teren:
2.641 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Oportunitate de achizitie!! - teren intravilan, Viforata - zona de deal cu priveliste superba. - distanta mica fata de centrul orasului, aproximativ 5 km. - gama completa de utilitati: curent, gaze, apa, canalizare. - suprafata foarte generoasa, total 2641 mp. - deschidere mare la strada, 48 ml. - zona foarte linistita, ferita de trafic dar cu Vile si Case in vecinatate. Pret avantajos de vanzare, 20 Euro mp.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 04 Februarie 2026 ID anunț: 592933
Suprafață teren: 2.641 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 48 m

Targoviste
Mijloace transport aprox. 350 m
Școală
education
Scoala Coresi
Învățământ aprox. 683 m
education
Liceul nr. 5 Targoviste
Învățământ aprox. 1109 m
education
Rectorat Universitatea Valahia
Învățământ aprox. 1237 m
education
Scoala generala nr. 8 Targoviste
Învățământ aprox. 1455 m
Recreere
shopping
Pavcom
Supermarket/Mall aprox. 743 m
shopping
Carrefour Market
Supermarket/Mall aprox. 796 m
restaurants
La Umbrelute
Restaurante aprox. 797 m
parks
Parcul Mitropoliei
Recreere aprox. 1488 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 5000 mp, în Ungureni (Butimanu)
47.500 €
Județul Dâmbovița, Ungureni (Butimanu)
5.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1000 mp, în Tărtășești