Teren intravilan de vânzare zona Arcașilor I Galați

154.000 €
110 € / mp

Exterior Nord, Galaţi

Suprafață teren:
1.400 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Oportunitate excelentă de investiție sau construcție locuință într-o zonă rezidențială din Galați, pe Strada Arcașilor. Se oferă spre vânzare 8 loturi egale, fiecare cu suprafața de 1.400 mp, având dimensiuni de 50 m x 28ml. – Deschidere generoasă la alee de 50 ml; – Utilitățile la limita proprietății; – Alee de acces de 8 metri lățime, cedată Primăriei; – Există posibilitatea de lotizare în parcele mai mici; – Ideal pentru dezvoltatori sau proiecte rezidențiale. Mai multe informatii sau vizionare la numarul de telefon din anunt!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1573367
Suprafață teren: 1.400 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 50 m

Strada Vanatori
Mijloace transport aprox. 1533 m
transport
UM 1244
Mijloace transport aprox. 1614 m
transport
Depoul nr. 2
Mijloace transport aprox. 1648 m
transport
Cimitir israelit
Mijloace transport aprox. 1732 m
Școală
education
Gradinita Mugurel
Învățământ aprox. 1944 m
Recreere
shopping
Metro
Supermarket/Mall aprox. 516 m
parks
Viva Club Bowling
Recreere aprox. 710 m
restaurants
Viva Club
Restaurante aprox. 752 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 685 mp, în Piața Centrală
158.000 €
Galați, Piața Centrală
685 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2077 mp, în Est
166.200 €