Proprietăți unice: 12
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

39.000 €
180.56 € / mp

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Barie ...

Nord, Galați

216 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
11

133.900 €
189.39 € / mp

Teren cu anexa de vanzare, pregătit pentru casa ...

Nord, Galați

707 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

35.000 €
73.07 € / mp

Teren intravilan 479 mp Bariera in spate la OMV

Nord, Galați

479 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

50.000 €
100 € / mp

Teren pentru constructii Arcasilor

Nord, Galați

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

556.600 €
241.48 € / mp

Teren str.Lozoveni 2305 mp front stradal 34 m ...

Nord, Galați

2.305 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

210.000 €
66.75 € / mp

Teren vizavi de Metro cu deschire la DN

Nord, Galați

3.146 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

321.000 €
37.76 € / mp

Teren DN26

Nord, Galați

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.000.000 €
100 € / mp

Teren cu iaz pretabil dezvoltare complex agreme ...

Nord, Galați

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

69.900 €
69.90 € / mp

Teren 1000mp zona Bariera Traian

Nord, Galați

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
14

180.000 €
182.500 €
69.07 € / mp

Teren intravilan 2606 mp de vânzare zona Traian ...

Nord, Galați

2.606 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

49.900 €
99.80 € / mp

Loturi de teren de la 500mp ideale pentru casa ...

Nord, Galați

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

40.500 €
15 € / mp

Vand 2700 mp in Sat Costi in zona lacului Vanat ...

Nord, Galați

2.700 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
6

65.000 €
100 € / mp

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor

Exterior Nord, Galați

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

445.000 €
54.68 € / mp

COMISION 0% - HALA + TEREN

Central, Galați

La ~5km distanță

8.138 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

411.000 €
48.93 € / mp

Teren 8400mp Drumul de Centura Deschidere 21ml ...

Exterior Vest, Galați

La ~5km distanță

8.400 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
1

56.000 €
19.04 € / mp

Teren intravilan Sat Costi

Nord-Vest, Galați

La ~5km distanță

2.941 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

15.500 €
27.39 € / mp

Vand 566mp intravilan Filesti -27euro/mp

Exterior Vest, Galați

La ~5km distanță

566 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

81.000 €
68.30 € / mp

Teren intravilan st 1186 mp langa Drumul de Cen ...

Vest, Galați

La ~5km distanță

1.186 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

52.500 €
293.30 € / mp

Teren pentru constructie casa Gradina Publica

Ultracentral, Galați

La ~5km distanță

179 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

344.000 €
28.91 € / mp

Teren intravilan Galati, zona RAR, 11.900mp

Nord-Vest, Galați

La ~5km distanță

11.900 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

320.000 €
402.52 € / mp

teren ultracentral Galati

Central, Galați

La ~5km distanță

795 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

144.900 €
209.09 € / mp

COMISION 0% TEREN circa 700 mp

Central, Galați

La ~5km distanță

693 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

185.000 €
50.74 € / mp

Vand teren str. Macului - centura Brates

Periferie, Galați

La ~5km distanță

3.646 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

155.700 €
225 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan amplasat in cent ...

Central, Galați

La ~5km distanță

692 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

73.480 €
20 € / mp

Teren intravilan st 3674 mp langa Drumul de Cen ...

Vest, Galați

La ~5km distanță

3.674 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

46.000 €
20.91 € / mp

Teren constructii zona Filesti

Periferie, Galați

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.363.800 €
100 € / mp

Vindem teren zona centrala. Comision Zero!!

Central, Galați

La ~5km distanță

23.638 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

166.200 €
80.02 € / mp

De vanzare teren intravilan in Galati, str. Mac ...

Est, Galați

La ~5km distanță

2.077 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

782.880 €
160 € / mp

Proprietate exceptionala, Teren intravilan 4893 ...

Central, Galați

La ~5km distanță

4.893 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

437.000 €
224.56 € / mp

TEREN INTRAVILAN, Galati

Central, Galați

La ~5km distanță

1.946 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcție de vânzare în Nord, Galați

Zona de Nord a Galațiului oferă oportunități atractive pentru cei interesați de terenuri de construcție. Cu un mediu natural plăcut și accesibilitate bună, această regiune se dovedește a fi o alegere excelentă pentru dezvoltări imobiliare. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor de construcție din această zonă, conform datelor de pe Imoradar24.ro:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 53.000 euro, cu oferte ce încep de la 39.000 euro și ajung până la 210.000 euro.
  • Accesibilitate: Această zonă este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 73 euro, cu valori variind între 51 euro/m² și 185 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 179 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Nordul Galațiului reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori, având prețuri competitive și un potențial de creștere. Dacă ești în căutarea unui teren de construcție, nu rata ocazia de a explora ofertele disponibile!