Oportunitate pentru investitie, Teren 1550 mp ,Floresti

153.100 €
98.77 € / mp

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.550 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Va oferim spre vanzare un teren intravilan situat in Floresti , intr-o zona aerisita, ,la liziera padurii. Suprafata terenului este de 1550 mp Frontul este de 15 mp Dispune de utilitatile in zona. Pe teren este amplasat o cabana de lemn. Terenul este pretabil pentru constructia unui ansamblu de case/ casa individuala. Se accepta si schimb cu apartament. Pentru vizionari nu ezitati sa ne contactati! Pentru mai multe detalii va stau la dispozitie la Tel: ID: P126549
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 807333
Suprafață teren: 1.550 mp

Luxor V
Mijloace transport aprox. 73 m
transport
Luxor N
Mijloace transport aprox. 118 m
transport
Eroilor V
Mijloace transport aprox. 442 m
transport
Eroilor E
Mijloace transport aprox. 445 m
Recreere
restaurants
Atelierul de Pizza
Restaurante aprox. 161 m
parks
Teren Fotbal Sintetic
Recreere aprox. 286 m
shopping
Profi Floresti
Supermarket/Mall aprox. 556 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 556 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 460 mp, în Florești
139.500 €
Județul Cluj, Florești
460 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1140 mp, în Florești
155.000 €
Județul Cluj, Florești