Proprietăți unice: 17
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

75.000 €
53.57 € / mp

Teren intravilan construibil 1.400 mp | Jucu de ...

Jucu de Mijloc

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €
51.62 € / mp

Teren intravilan 1453mp – Jucu de Mijloc

Jucu de Mijloc

1.453 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

59.000 €
53.73 € / mp

Teren intravilan 1098mp - Ideal pentru construc ...

Jucu de Mijloc

1.098 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

150.000 €
59.83 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Jucu de Mijloc, ...

Jucu de Mijloc

2.507 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

115.000 €
35.71 € / mp

Teren intravilan 3.220 mp , cu front de 12 , Ju ...

Jucu de Mijloc

3.220 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

79.915 €
0.55 € / mp

Teren intravilan – Jucu de Mijloc – ideal casă ...

Jucu de Mijloc

1.453 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

62.000 €
65.000 €
67.03 € / mp

Teren intravilan 952 mp – Jucu de Mijloc, aproa ...

Jucu de Mijloc

925 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

Teren intravilan 1000mp - Jucu de Mijloc

Jucu de Mijloc

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

409.000 €
41.81 € / mp

Teren intravilan industrial – 9783 mp | Jucu de ...

Jucu de Mijloc

9.783 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

527.076 €
435.587 €
87.85 € / mp

PROIECT EXCLUSIV - AC | 6 Case individuale I 6 ...

Jucu de Mijloc

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

72.600 €
48.40 € / mp

Teren autorizat Jucu de Mijloc 6 4 2 case

Jucu de Mijloc

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

106.000 €
60.12 € / mp

Teren intravilan 1763mp| Ideal investitie | Fro ...

Jucu de Mijloc

1.763 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

52.500 €
35 € / mp

Teren intravilan 1500mp | Front de 12 m | Jucu ...

Jucu de Mijloc

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

345.600 €
48 € / mp

Teren intravilan 7200mp | Ideal investitie | Fr ...

Jucu de Mijloc

7.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

248.000 €
45.09 € / mp

Teren de vanzare Jucu de Mijloc Intravilan 5.5 ...

Jucu de Mijloc

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

50.000 €
55.07 € / mp

Oportunitate investitie, teren Jucu, PUZ aproba ...

Jucu de Mijloc

908 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

32.000 €
40 € / mp

Posibilitate investitie, teren Jucu de Mijloc - ...

Jucu de Mijloc

800 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
5

58.417 €
48.279 €
58.42 € / mp

Teren cu autorizatie duplex in Jucu de Sus

Jucu de Sus

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

102.000 €
57.86 € / mp

Teren intravilan 1763 mp - Jucu de Sus - Cluj

Jucu de Sus

La ~5km distanță

1.763 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 102,000 € și 104.017 €
Agenție

10 luni în urmă
3

580.000 €
28.57 € / mp

TEREN EXTRAVILIAN 20300 MP | FRONT 56MP | JUC ...

Jucu de Sus

La ~5km distanță

20.300 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

35.000 €
46.54 € / mp

Oportunitate de Investiție/Construire în Jucu d ...

Jucu de Sus

La ~5km distanță

752 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

129.990 €
44.82 € / mp

Teren intravilan, 2,900 mp Jucu de Sus, la asfa ...

Jucu de Sus

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

47.000 €
26.84 € / mp

Teren intravilan - centura Apahida

Apahida

La ~5km distanță

1.751 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

5.866.382 €
133.10 € / mp

Teren cu PUZ pentru Parc Logistic / Hala

Apahida

La ~5km distanță

44.075 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,848,250 € și 5.069.000 €
Agenție

5 luni în urmă
7

4.403.610 €
90 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan 48.929 mp indust ...

Apahida

La ~5km distanță

48.929 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

48.000 €
83.48 € / mp

Teren de 575 mp intravilan in Apahida

Apahida

La ~5km distanță

575 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

145.000 €
132.91 € / mp

teren apahida zona centrala

Apahida

La ~5km distanță

1.091 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

638.000 €
150.01 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Apahida

La ~5km distanță

4.253 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

97.000 €
27.71 € / mp

Teren industrial 3500mp, Apahida

Apahida

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

97.000 €
34.64 € / mp

Teren constructii Apahida, acces drum, panorama ...

Apahida

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Jucu de Mijloc, Județul Cluj

Jucu de Mijloc, situat în apropierea orașului Cluj-Napoca, este o zonă în dezvoltare, ideală pentru investitori și dezvoltatori imobiliari. Această localitate beneficiază de accesibilitate bună și un mediu propice pentru construcții. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 106.000 euro, cu oferte ce încep de la 59.000 euro și ajung până la 409.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate mediu comparativ cu prețul mediu național de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune unică de 145.300 m², oferind oportunități ample pentru dezvoltare.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 52 euro, cu valori variind între 1 euro și 70 euro, ceea ce reflectă diversitatea opțiunilor disponibile.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 67 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Jucu de Mijloc reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având un potențial semnificativ de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi aceste oportunități? Verifică acum terenurile disponibile în Jucu de Mijloc!