Teren Construibil | Zona Primaria Feleacu | 5min Wonderland si Calea Turzii

210.000 €
119.12 € / mp

Feleacu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.763 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Swiss Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan, construibil (duplex sau casa), situat pe o strada retrasa de la artera principala de trafic, in spatele Primariei Feleacu, totodata foarte accesibila. Terenul se afla la o distanta de 300m de Primaria Feleacu, 8min de OMW Calea Turzii si 5 min de intrarea Wonderland. Front stradal 15m, drum asfaltat, toate utilitatile trase. Terenul are expozitie sud-vest, usor in panta si este alcatuit din 2 parcele. Detine Certificat de Urbanism. Regim de construire D+P+E sau P+E+M. Pret usor negociabil. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1177935
Suprafață teren: 1.763 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Parcelabil Acces auto

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
M-Post Control
Mijloace transport aprox. 273 m
transport
M-DJ 71
Mijloace transport aprox. 289 m
transport
M-Scoala Feleacu V
Mijloace transport aprox. 500 m
transport
M-Scoala Feleacu E
Mijloace transport aprox. 502 m
Școală
education
Scoala Generala Feleacu
Învățământ aprox. 571 m
education
Gradinita Feleacu
Învățământ aprox. 573 m
Recreere
restaurants
Aroma
Restaurante aprox. 1633 m
restaurants
Restaurant Aroma
Restaurante aprox. 1656 m

Proprietăți similare