Teren constructii rezidentiale in Dej

1.241.460 €
181.50 € / mp

Dej, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
6.840 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Simon, Iuga&partners, agentie imobiliara din Cluj- Napoca specializata pe segmentul terenuri pentru dezvoltare imobiliara, va propune spre achizitie o suprafata de teren situata in localitatea Dej, judetul Cluj, in zona strazii 1Mai. Terenul este cadastrat, imprejmuit, suprafata totala a parcelei fiind de 6840 mp, situat in intravilan. Terenul are o perspectiva frumoasa, acces facil, utilitati prezente. Se vinde pentru pretul de 150 euro/ mp, acte in regula, situatie juridica clara. Terenul detine certificat de urbanism pentru informare, 2025. Pentru mai multe informatii accesati site-ul nostru
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 23 Decembrie 2025 ID anunț: 804378
Suprafață teren: 6.840 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Alte caracteristici
Acces auto La șosea Teren împrejmuit

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 496 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 633 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 48000 mp, în Exterior Sud
1.128.000 €
Județul Cluj, Dej
48.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 37200 mp, în Tureni
1.115.000 €
Județul Cluj, Tureni
37.200 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1524 mp, în Gruia
1.050.000 €
Cluj-Napoca, Gruia