REL4000144 Teren DN1 - Padurea Petresti

1.200.000 €
50 € / mp

Corbeanca, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
24.000 mp

Descriere teren

SVN Romania va propune la vanzare un teren cu o suptafata de 24000mp situat in zona Corbeanca - Petresti. Terenul are deschidere directa la soseua DN1 si este lotizat in 9 parcele. In acest moment terenul este impadurit, iar defrisarea in vederea constructiei nu trebuie sa depaseasca 5% din suprafata terenului.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 347788
Suprafață teren: 24.000 mp
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 60 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
RATB Aeroport Otopeni Terminal Plecări
Mijloace transport aprox. 1478 m
transport
Aeroport Henri Coanda Plecari
Mijloace transport aprox. 1478 m
transport
Aeroportul Otopeni-Henri Coanda (OTP)
Mijloace transport aprox. 1582 m
transport
Aeroport Henri Coanda Sosiri
Mijloace transport aprox. 1696 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 50 m
restaurants
Biker's Club
Restaurante aprox. 161 m
shopping
Supermarket
Supermarket/Mall aprox. 281 m
shopping
Carrefour Express
Supermarket/Mall aprox. 1786 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 7511 mp, în Corbeanca
1.126.642 €
Județul Ilfov, Corbeanca
7.511 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 9148 mp, în Corbeanca
1.100.000 €
Județul Ilfov, Corbeanca
9.148 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 23239 mp, în Brănești
1.278.145 €
Județul Ilfov, Brănești
23.239 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 8000 mp, în Nord-Vest