Teren intravilan pentru constructii de vanzare in Grigorescu, Cluj Napoca

350.900 €
525.30 € / mp

Grigorescu, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
668 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren de vanzare intravilan cu autorizatie de duplex Va propunem spre vanzare un teren situat in cartierul Grigorescu, intr-o zona superba si aproape de padure a orasului Cluj-Napoca! Parcela are o suprafata de 668 mp cu un front stradal de 12 m si toate utilitatile! Terenul este autorizat pentru duplex, ceea ce inseamna ca va puteti apuca de construit chiar astazi! La pretul afisat se aduga TVA! Pentru mai multe detalii, vizionari si oferte de pret, nu ezitati sa ne contactati! Echipa Napoca Imobiliare ID oferta: 146086
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 01 Aprilie 2026 ID anunț: 883812
Suprafață teren: 668 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 12 m

Fantanele
Mijloace transport aprox. 521 m
transport
Statie autobuz 1 Dec. 1918, Liniile 26,27,28,30,41,43,43B, CORA
Mijloace transport aprox. 537 m
transport
Radio Romania Cluj
Mijloace transport aprox. 537 m
transport
Miraslau
Mijloace transport aprox. 541 m
Școală
education
Grăd.Mica Sirenă1
Învățământ aprox. 346 m
education
Gradinita Licurici str. 1
Învățământ aprox. 394 m
education
FasTracKids Cluj-Napoca
Învățământ aprox. 508 m
education
Institutul de cercetari in chimie Raluca Ripan
Învățământ aprox. 593 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 249 m