Teren intravilan pentru constructii de vanzare in Faget, Cluj Napoca

275.000 €
600.44 € / mp

Făget, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
458 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren in curs de autorizare în Făget – oportunitate excelentă pentru construcția unei case! Vă oferim spre vânzare un teren situat în cartierul Făget din Cluj-Napoca, o zonă dedicată caselor individuale, caracterizată prin liniște, aer curat și proximitatea față de pădure. Terenul are o suprafață de 458 mp și un front stradal de 20 m, fiind în curs de autorizare pentru o casă individuală cu regim de înălțime D+P+E. Proprietatea beneficiază de toate utilitățile – apă, gaz, curent și canalizare – iar accesul se face pe un drum privat, amenajat cu pavaj. Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, nu ezitați să ne contactați. Echipa Napoca Imobiliare ID oferta: 156368
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 01 Aprilie 2026 ID anunț: 1396597
Suprafață teren: 458 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun De pământ

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
D.D. Rosca Est
Mijloace transport aprox. 315 m
transport
Statia D.D. Rosca, Linia 40
Mijloace transport aprox. 330 m
transport
D.D. Rosca Vest
Mijloace transport aprox. 331 m
transport
Statia Dianei, Linia 40
Mijloace transport aprox. 466 m
Recreere
restaurants
Restaurant Pensiunea Serena
Restaurante aprox. 247 m
restaurants
Silva
Restaurante aprox. 316 m