Teren intravilan constructii de vanzare in Borhanci, Cluj Napoca

850.000 €
449.74 € / mp

Borhanci, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
1.890 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren pentru constructii in Borhanci! Va propunem spre vanzare un teren in suprafata de 1890 mp, cu front de 26m, forma regulata, inclinatie moderata. Utilitatile sunt la marginea terenului, avand PUZ, PUG aprobat pentru regim de inaltime D.P.1.M. sau D..P.1 R, doua unitati locative pe parcela. Pentru mai multe informatii, sau programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie, Echipa Napoca Imobiliare! ID oferta: 126968
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 03 Aprilie 2026 ID anunț: 1409180
Suprafață teren: 1.890 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 25.700000762939 m

Voievodul Gelu Vest
Mijloace transport aprox. 85 m
transport
Voievodul Gelu Est
Mijloace transport aprox. 96 m
transport
Violetelor
Mijloace transport aprox. 525 m
transport
Theodor Pallady
Mijloace transport aprox. 538 m
Școală
education
Casa Agronomului (en)
Învățământ aprox. 1807 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1524 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1583 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1769 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1777 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1213 mp, în Nord-Vest
869.000 €
Cluj-Napoca, Nord-Vest
1.213 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 7000 mp, în Exterior Vest