Teren extravilan | 700 mp | Priveliste | sat Pata

36.400 €
52 € / mp

Pata, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
700 mp
Front stradal:
10.270000457764 m
Clasificare teren:
Extravilan
Tip teren:
Agricol

Descriere teren

ID: OFC 2819425 Va prezentam spre vanzare un teren extravilan situat in satul Pata. Acesta se afla in partea de sus a satului si are o priveliste frumoasa. Terenul are o suprafata totala de 700 mp si o deschidere de 10,27 m. In apropierea parcelei se afla si urmatoarele utilitati: gaz, curent, canalizare. Se mai poate achizitiona inca o parcela identica. Pentru mai multe detalii sau programamrea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati! ID: OFC 2819425
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1146142
Suprafață teren: 700 mp
Tip teren: Agricol
Clasificare teren: Extravilan
Front stradal: 10.270000457764 m

Teren sportiv
Recreere aprox. 504 m
parks
Padurea Dezmir-Pata (en)
Recreere aprox. 1962 m

Proprietăți similare

Teren agricol extravilan de 2200 mp, în Rădaia
37.400 €
Județul Cluj, Rădaia
2.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Teren agricol extravilan de 7200 mp, în Feiurdeni
36.000 €
Județul Cluj, Feiurdeni
7.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Teren agricol intravilan de 5800 mp, în Pădureni (Chinteni)
37.700 €
Județul Cluj, Pădureni (Chinteni)
5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Teren agricol extravilan de 1400 mp, în Apahida