Proprietăți unice: 18
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
1

90.000 €
152.80 € / mp

De vânzare teren - capăt Grigorescu-

Florești

589 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

350.000 €
50 € / mp

Teren extravilan 7000 mp - zona Hagau - Florest ...

Florești

7.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

220.000 €
127.17 € / mp

Teren zona Stejarului, 1730 mp

Florești

1.730 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

750.000 €
1.50 € / mp

De vanzare teren intravilan langa viitoarea sta ...

Florești

5.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

70.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare, extravilan, 700 mp, zona Padu ...

Florești

700 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
2

80.000 €
117.82 € / mp

Teren de 679 mp zona Stejarului, Floresti

Florești

679 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
2

60.000 €
66.67 € / mp

Teren de vanzare – 900 mp, zona centura Donath ...

Florești

900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
1

16.050 €
15 € / mp

Teren arabil/ 1070 mp/ Floresti

Florești

1.070 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
1

69.945 €
15 € / mp

Teren 4663 mp/ Arabil/ Floresti

Florești

4.663 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
1

326.625 €
75 € / mp

Teren de vanzare, extravilan, 4400 mp, zona Pad ...

Florești

4.355 mp teren
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
6

55.000 €
55 € / mp

Teren extravilan 1000mp Centura nord

Florești

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

4.000 €
363.64 € / mp

Parcari/garaje Floresti,Apahida, Cluj-Napoca

Florești

11 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

148.960 €
70 € / mp

Teren intravilan , zona de servicii si activita ...

Florești

2.128 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
6

99.000 €
71.58 € / mp

De vanzare teren intravilan, zona Muzeul Apei, ...

Florești

1.383 mp teren
f.s. 40.340000152588 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

198.720 €
69 € / mp

Teren extravilan |Centura Donath

Florești

2.880 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

274.400 €
49 € / mp

Teren extravilan, 5600mp, zona Vidului

Florești

5.600 mp teren
f.s. 70 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
9

145.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare – 900 mp si 2000 mp, zona cent ...

Florești

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
10

69.980 €
19.23 € / mp

teren extravilan 3640 mp Strada Stejarului

Florești

3.640 mp teren
f.s. 24.930000305176 m
Extravilan
Pădure

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

105.140 €
70 € / mp

Oportunitate investitie, teren intravilan, 1502 ...

Tăuți

La ~5km distanță

1.502 mp teren
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
1

29.000 €
4.51 € / mp

Teren de vanzare in Tauti, Jud. Cluj

Tăuți

La ~5km distanță

6.432 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

110.000 €
55 € / mp

Teren Extravilan, 2000mp, Zona Luna de Sus

Luna de Sus

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol

Agenție

4 luni în urmă
4

85.000 €
85 € / mp

Oportunitate de investiție!!! Teren 1000 mp Lun ...

Luna de Sus

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

43.500 €
3 € / mp

Oportunitate investitie, teren cu panorama pent ...

Săvădisla

La ~5km distanță

14.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

45.000 €
22.50 € / mp

Teren extravilan 2000 mp, împrejmuit, panoramă ...

Sălicea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

133.400 €
145 € / mp

Salicea – teren intravilan 920 mp, front 28 m l ...

Sălicea

La ~5km distanță

920 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
1

90.000 €
100 € / mp

Teren intravilan in Salicea!

Sălicea

La ~5km distanță

900 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

99.000 €
23.57 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 4200 mp, zona Sali ...

Sălicea

La ~5km distanță

4.200 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

50.000 €
50 € / mp

Teren 1000 mp/intravilan, Salicea

Sălicea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

80.000 €
40 € / mp

Teren 2000 mp/extravilan, Salicea

Sălicea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 80,000 € și 84.000 €
Agenție

7 luni în urmă
2

40.000 €
23.19 € / mp

Teren 1725mp/extravilan, Salicea

Sălicea

La ~5km distanță

1.725 mp teren
Extravilan
Agricol

Terenuri agricole de vânzare în Florești, județul Cluj

Florești, situat în apropierea Clujului, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri agricole. Această localitate beneficiază de accesibilitate bună și un mediu natural plăcut. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor agricole din Florești, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 80.000 euro, cu oferte care încep de la 16.050 euro și pot ajunge până la 750.000 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 500.000 m², oferind ample oportunități pentru dezvoltare.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 55 euro, cu valori variind între 2 euro și 127 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată mediu accesibilă, comparativ cu prețul mediu național de 69.501 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 85 de zile, ceea ce indică o piață activă.

Florești reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri agricole, având un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile agricole disponibile în Florești!