Hala de inchiriat Iasi, de la 200mp la 944mp, langa Vama Iasi si Kaufland

5.192 € / lună
5.50 € / mp / lună

Cug, Iaşi

Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Hala de inchiriat Iasi, de la 200mp la 944mp, langa Vama Iasi si Kaufland Inchiriere hala mica sau mare, intr-o zona cu hale din CUG (Fortus), adaptabila segmentelor de productie, depozitare, sportive si nu numai, prin alegerea suprafetei, bugetului, finisajelor, compartimentarilor, parcarilor si (dar nu numai) puterii instalate mari cu TRAF propriu. Hala 944mpu sau o suprafata mai mica, fundac Otelariei 57, Detaliat: 944mp in total = 631mp hala + 75mp birouri fata parter + 75mp birouri fata et. + 163mp zona compartimentata in spate; 3,5-4mH; 4ml*3mh usa din fata; 3ml*3mh usa din spate; Teren 4970mp; Apa din put 75m adancime, + retea apa de la Apa Vital; Retea canalizare cu ministatie de epurare; Retea gaz - in lucru; 380V; Hala eventual incalzita: AC-uri cu invertere; centrale termice; Retea internet fibra optica Digi; Grupuri sanitare in zonele de birouri; vestiare; Parcare; Pereti din zidarie si termosistem 100mm, sau panouri sandwich 100mm; Pardoseala noua elicopterizata cu fibra de cuart 10-15cm, turnata peste cea veche; Sarpanta cu structura lemn și tabla, vata minerala 30cm; Birouri separate de hala cu usi antifoc; ISU; vestiare, pereti termo 100mm, sandwich 100; Orientativ: 5,5-7,5 Eur+TVA mp hala; 8,5-10 Eur+TVA mp spatii administrative; cu o parte din platforma betonata teren inclus in pretul spatiilor; Orientativ: 1,5-2,5 Eur+TVA mp pt. platforma betonata daca se inchiriaza separata fara hala; Lucian Creanga - consultant imobiliar cu 400+ oferte spatii comerciale industriale si 100.000mp+ tranzactionati - iti sunt aproape ca tu să compari oferte reale și să-ți optimizezi termenii tranzacției! Comision zero pentru aceasta oferta, daca nu am mai analizat alte oferte impreuna. Esti agent imobiliar? Colaboram.