Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

782 €
/ lună 17 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial

Frumoasa, Iași

46 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

2.891 €
/ lună 7 € / mp / lună

Casa/ cladire Frumoasa, 413mp, zona Mrea Frumoa ...

Frumoasa, Iași

413 mp utili
1E
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
19

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial, 100 mp cladire, 200 mp curte/ ...

Frumoasa, Iași

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

700 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu ideal pentru salon/cabinet/after-school- ...

Frumoasa, Iași

77 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
15

1.495 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu Frumoasa, Selgros, 65mp, zona Siraj, bd. ...

Frumoasa, Iași

65 mp utili
1E
1980
Agenție

7 luni în urmă
4

2.616 €
/ lună 6 € / mp / lună

INCHIRIERE- SPATIU COMERCIAL - FRUMOASA

Frumoasa, Iași

436 mp utili
2E
Agenție

8 luni în urmă
15

2.990 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu 130mp, zona Siraj, Selgros - bd. Poitier ...

Frumoasa, Iași

130 mp utili
1E
1990
Agenție

11 luni în urmă
9

764 €
/ lună 15.92 € / mp / lună

Spatiu comercial Frumoasa

Frumoasa, Iași

48 mp utili
4E
1984
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 764 € și 765 €
Agenție

1 săptămână în urmă
8

90.585 €
/ lună 45 € / mp / lună

Ocazie! Visan str Castanul Unirii TEREN 2013mp ...

Frumoasa, Iași

2.013 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

550.000 €
/ lună 1,378.45 € / mp / lună

Spatiu Comercial de vanzare Situat pe 2 Nivele ...

Frumoasa, Iași

399 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

800 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Persoana fizica Iasi, ofer pentru inchiriere sp ...

Frumoasa, Iași

65 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

55.000 €
/ lună 61.11 € / mp / lună

Teren intravilan 900 mp Visan zona TLT Toate ut ...

Frumoasa, Iași

900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

32.805 €
/ lună 45 € / mp / lună

Visan str Castanul Unirii TEREN 729mp cu dubla ...

Frumoasa, Iași

729 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

50.490 €
/ lună 45 € / mp / lună

Visan str Valea Viilor TEREN 1122mp cu dubla de ...

Frumoasa, Iași

1.122 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial, 78 mp Frumoasa - M ...

Frumoasa, Iași

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mogosesti Iasi 2160mp.18euro /mp

Frumoasa, Iași

2.160 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

742 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu comercial 53mp, Galata Platou I CT + AC

Galata, Iași

La ~5km distanță

53 mp utili
4E
2024
Agenție

2 luni în urmă
1

115.000 €
/ lună 94.81 € / mp / lună

OPORTUNITATE! Galata, teren 1213mp, toate utili ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

1.213 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

175 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Galata

Galata, Iași

La ~5km distanță

1.260 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
6

118.500 €
/ lună 164.81 € / mp / lună

Teren intravilan Galata - str Valeni , 719 mp C ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

719 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
9

105.000 €
/ lună 198.11 € / mp / lună

105.000e Teren IASI-GALATA 530 mp intravilan st ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

530 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

530 €
/ lună 16.56 € / mp / lună

Spatiu de birouri 32mp, de inchiriat. Galata - ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

32 mp utili
2026
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.475 €
/ lună 16.39 € / mp / lună

Spatiu de birouri 90mp, de inchiriat. galata - ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

700 €
/ lună 13.73 € / mp / lună

Dealul Galata, spatiu comercial cu 4 parcari, p ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

51 mp utili
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Constructie - Iasi - Galata

Galata, Iași

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

350 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren de inchiriat pentru toneta/chiosc/rulota ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

15 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

728.568 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren Intravilan 1 Ha Dealul Galata - Comision ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

10.119 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
7

675 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatii birouri moderne de inchiriat- IASI

Galata, Iași

La ~5km distanță

45 mp utili
2015
Agenție

3 luni în urmă
1

780.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren 10000 mp intravilan, Galata

Galata, Iași

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

450 €
/ lună 15 € / mp / lună

SPATII COMERCIALE GALATA INCEPAND DE LA 30mp

Galata, Iași

La ~5km distanță

30 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în frumoasa Iași

Iași, un important centru cultural și educațional al României, oferă o varietate de spații comerciale de închiriat, ideale pentru afaceri de toate dimensiunile. Această zonă vibrantă beneficiază de acces facil la transport și este cunoscută pentru atracțiile sale istorice și comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 810 euro, cu oferte care încep de la 650 euro și pot ajunge până la 3.432 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 100 m², cu cele mai mari spații având 577 m² și cele mai mici de 48 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 13 euro, cu valori variind de la 5 euro pentru cele mai accesibile spații până la 17 euro pentru cele mai scumpe.
  • Facilități de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 2.616 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 7% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.